Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

20 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Naravno, vrlo je ocigledna namera. Ali Vini ima pik na Deksu, tako da je svako objasnjavanje uzaludno..

 

Pik :lol: Čovek je ordinarni debil koji ne bi umeo da write his way out of a paper bag, nesposoban makar da sakrije svoje "izvore inspiracije". Činjenica da je među najtiražnijim piscima u Srbiji je sama po sebi dovoljan dokaz da živimo u doba Kali.

 

Količina teških gluposti po šlajfni/minutu koje nam on sipa u mozak je neverovatna, a Senke su sasvim lep primer za to.

Link to comment
5 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Ali ti ladno citas Deksu jebote :isuse:

 

Samo izabrane odlomke :nobles: 

 

Da ga čitaš i ti, shvatio bi da nema ni promil šanse da nešto ironiše kad lupeta. Kaluđer je njemu ultrazajebani Peaky Blinders lik kriminalca koji naizmenično kolje, jebe, i valja opijum - serious business! Nema tu mesta ni sprdnji ni samosvesti, baš kao ni kod svetih kopalja sa vizantijskim natpisima.

Link to comment

Ne znam ko su ovi ostali stenografi, ali nema sumnje da su Deksa & Kecman su project leads.

 

Pričao je Bjelogrlić da nam je prvi dočarao Savamalu i Kaluđerisanje, a drugi plitku 'ercegovštinu i duboku ruskayu dushu.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Samo izabrane odlomke :nobles: 

 

Da ga čitaš i ti, shvatio bi da nema ni promil šanse da nešto ironiše kad lupeta. Kaluđer je njemu ultrazajebani Peaky Blinders lik kriminalca koji naizmenično kolje, jebe, i valja opijum - serious business! Nema tu mesta ni sprdnji ni samosvesti, baš kao ni kod svetih kopalja sa vizantijskim natpisima.

 

Svakome ko je gledao seriju jasno je kako je i zasto Kaludjer prikazan takav. Bice da si ti gledao samo odlomke serije, pa zato ovako masis fudbal pokusavajuci da poentiras..

Link to comment

"Svakom dobronamernom čoveku treba da bude jasno..."

 

Ne znam protiv kojih se vetrenjača boriš, jer na moju tvrdnju da su i Senke i njihov autori teško sranje, odgovaraš samo "haha, ti si čitao Deksu, kakvo gubljenje vremena". 

 

Da si ga i ti čitao, video bi o kakvom se nemaču pojma radi pa ne bi na neviđeno učitavao suptilnu ironiju u tragikomično glupe dijaloge koje čovek piše. Ali nema veze, slobodno nastavi da se ponosiš svojom neupućenošću u materiju kojom se baviš dok meni spočitavaš isto...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...