Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

6 hours ago, Meazza said:

Ja sad ne znam vise koga da poslusam. :unsure: Postujem i Tonija i Mustang i Bujketa... Treba mi jos jedan opinijun.

Meni je stvarno dosta slaba, iako je produkcijski iznad domaćeg proseka.

Ako ti ne smeta što se svi redom ponašaju kao debili, gledaj.

Mislim, gledaj, nema puno.

Edit: ne znam zapravo da li je zaista iznad proseka il iz mene govori hajp. 

Edited by ToniAdams
Link to comment

Aj ovako, cisto produkcijski jel znamo i jednu domacu seriju da je na tom nivou? Realno Bjela uspesno uradio seriju epohe i to tolik ouspesno da su svi mislili da je pokrao Berlin Babylon.

Link to comment

ma sta si se toni nakomio na senke?!? citam i dalje ne razumem zbog cega je toliko ne volis.

 

moram priznati i meni je bila bolja od berlina. fakin teatralnost mi dosadila u jednom momentu i oduglavecenje resenja plota. 

 

senke su bas dobro drzale paznju, jedva cekas sta ce sledece da bude. imali smo okultizam, fanatizam, romantizam, nacionalizam...sta me briga da li su se drzali cinjenica, ne gledam dokumentarac

Link to comment

Izvolite kratak recap teme od 60 strana za ove što se dvoume da li da počnu sa gledanjem. Samo najeminentniji učesnici u raspravi su citirani - ostalima izvinjenje.

 

On 11.12.2017. at 21:51, ToniAdams said:

Joj kolko je meni vrh bilo kad je ciganjka rekla ne znam kako mi se zove jebač al znam da mu je ćaća petar.

 

ogavno neuverljivo to izgleda, najslabiji deo ionako slabe serije, nekoliko klipana sede pred kafanom i izigravaju favele rio de zaneira.

 

On 14.12.2017. at 20:18, Weenie Pooh said:

Joj jebote, pa ladno će da bude kako zli Tuljani hoće da instaliraju svog čoveka na sveti srpski presto :isuse: Na osnovu one priče da su nacisti posle ponudili Đorđiju da bude kvislinški kralj, a on ih odlučno odjebao...

 

Takođe, neko je Deksu teško slagao da su heroin i opijum party drugs od kojih se skače po stanu uz divlju muziku sa gramofona...

 

On 15.12.2017. at 1:25, Weenie Pooh said:

Nije da se žalim, super mi je zabavno, ali potrebno je biti posebna vrsta idiota pa lupati kako Tuljani vekovima odrubljuju glave u odbranu tevtonske rasne čistoće.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...