Jump to content
IGNORED

letnje računanje vremena


kud u maglu Simoviću

  

97 members have voted

  1. 1. da li ste za ukidanje letnjeg računanja vremena?

    • da
      59
    • ne
      38


Recommended Posts

zamišljam one dve s kaputima što nisu mogle da se dogovore, a jedna ima zimsko a druga letnje računanje. 

 

ili tinder kolko postaje teža igrica. 

she/her

winter is coming 

  • Haha 1
Link to comment
19 minutes ago, nisam ja said:

zamišljam one dve s kaputima što nisu mogle da se dogovore, a jedna ima zimsko a druga letnje računanje. 

A njima dvema ne bi bilo pomoći sve da se usklađuju sa 2 atomska sata :sad:

Link to comment

boli me dupe kolko je sati, bitno mi je da sam u tim satima radio nešto pametno, nešto zanimljivo i/ili da sam ih proveo sa nekim koga volim (ili barem podnosim;))

 

a dal je to bilo od 4 do 5 ili 5 do 6 ili u nekom drugom rasponu, nešto me i ne zanima

  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, Ted said:

boli me dupe kolko je sati, bitno mi je da sam u tim satima radio nešto pametno, nešto zanimljivo i/ili da sam ih proveo sa nekim koga volim (ili barem podnosim;))

 

a dal je to bilo od 4 do 5 ili 5 do 6 ili u nekom drugom rasponu, nešto me i ne zanima

Nikola Dumitrašković

 

image.png

Link to comment
52 minutes ago, nisam ja said:

svako treba za sebe da odluči kolko mu je sati. 

Izrael koristi svoju vremensku zonu - IST. Promene vremena se desavaju u petak pred zadnju subotu u martu. Odnosno, u poslednju nedelju (na ponedeljak) u oktobru.

Palestinska uprava, ali i Arapi u istocnom delu Jerusalima, koristi istu vremensku zonu kao Jordan, i promena se desava petak na subotu noc. 

Zato svake godine se deseva u 2 navrata razlika od 1h. Covek mora jako da pazi u tim danima ako ima neki medjudrzavni sastanak, ili ako ima telefon u roamingu. 

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

vama nek daju slobodan dan da se rifreshujete :)

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

 

 

Minimum :lolol: 

Da dam samoj sebi, misliš :D

Ja sam kapitalista

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...