Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

15 minutes ago, Fins fleet said:

Zanimljivo kako "glumi" Tea u nekim situacijama sa forsiranjem dodavanja. Izgleda da je bilo nesto u onom osiromasenom uranijumu sto je od svakog igraca ove generacije nacinilo medzika.

 

Ne mogu da opisem koliko zelim da se ova cetvorica ludaka sastave jedno leto u punoj formi i utrpaju 120 svakoj reprezentaciji koja im stane na put.

o tome sam bas pre neki dan razmisljao

imamo 4 igraca sposobna da na najvisem nivou iskreiraju (i pogode) sto za sebe sto za druge.

teo je teo, bogdan "sve vise teo", jokic verovatno najbolji nba "plej" medju centrima, a bjelica se odavno dokazao u toj ulogi

5og clana petorke da biras prema protivniku i tu ima zanimljivih mogucnosti od markovica (kog sam ubedjen da ce djordjevic vratiti ako ova cetvorica budu hteli/mogli igrati na sp/oi), preko nedare, kalinica, vala i lucica, pa mozda i gudure, ako ga zeljko utegne

 

kad se tome doda i najbolji sesti igrac :fantom:, koji doduse nije u toj meri kao cetvorka kreator za druge, ali zato moze zabiti koliko god je potrebno kome god, pa samo nebo je granica :fantom:

 

odavno ovako nesto nismo imali. a pisao sam i pre o tome, nece dugo ni trajati. naredna dva takmicenja su ujedno i poslednja na kom ce (nadam se) teo i bjelica biti na najvisem nivou. srecom je jokic rano sazreo

bogdanovicu ce verovatno i najvise znaciti ovo igranje u nba. bilo bi jako dobro i da teo dobije priliku,a posebno bjelica vise minuta, ocigledno je da se sto fizicki, sto psihicki adaptirao na nba

 

sve ovo naravno pisem iz ugla nase reprezentacije

Edited by pbg12345
Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

Prije ce biti da kvalitet NBA opada i kvalitet kosarke generalno, kad svaki evropski polovnjak i vjeciti talenat moze da zabode ugovor tamo u USA. :fantom:

+1

cirkus  neigrau odbrane

Link to comment

Tacno, samo je sada Rastko x 15.

 

Bolji su ameri sto dolaze da igraju EL no evropljani sto idu da igraju NBA. :fantom:

Edited by MiddleClass
Jer tako smo u mogućnosti!
Link to comment

+1 za propast n-b-a

pa pogledajte samo ove poslednje ture igraca

bekovi ajde sto ne mogu trojku da ubodu, mahom i ne pokusavaju, nego bi im onil mogao drzati casove izvodjenja slobodnih bacanja

a visoki opet, samo trojke pripaljuju. nijedan nema muda/misica da uleti u reket,razgrne i posiba se

go kurac

 

zato ja poslednjih godina gledam iskljucivo filipinsku kosarku. njih jos nisu iskvarili. basket zanas istinske sladokusce i poznavaoce! :fantom:

Link to comment

ozbiljno, koji je kurac sa ovim "novim" igracima sa koledza?

kako sam izvalio da nekoliko ocajno sutira, pogledam malo statistiku, a ono od recimo 10ak poslednjih visokih pikova bekova njih npr 8 sutira bacanja do 60%

 

Link to comment
43 minutes ago, pbg12345 said:

+1 za propast n-b-a

pa pogledajte samo ove poslednje ture igraca

bekovi ajde sto ne mogu trojku da ubodu, mahom i ne pokusavaju, nego bi im onil mogao drzati casove izvodjenja slobodnih bacanja

a visoki opet, samo trojke pripaljuju. nijedan nema muda/misica da uleti u reket,razgrne i posiba se

go kurac

 

zato ja poslednjih godina gledam iskljucivo filipinsku kosarku. njih jos nisu iskvarili. basket zanas istinske sladokusce i poznavaoce! :fantom:

E gledaj austrijsku košarku. Bez zezanja. Da vidiš šta je basket. 

Link to comment

Slazem se za pad El kosarke. Odnosno nema tu sta da se slazem ili ne, previse je to vidljivo.

A tek onda uspeh Partizana 2011e dolazi do izrazaja. Koliko je tada bilo novca u El i koliko fenomenalnih igraca. Sto iz Evrope, sta raznih Nba igraca koji nisu dolazili jer nisu mogli tamo da igraju, vec sto su mogli da uzmu ovde vecu kintu. 

6 godina kasnije, sve se promenilo.

Link to comment

Man of the day :)

Zanimljivost :) Mitchell was drafted by the Denver Nuggets with the 13th overall pick in the 2017 NBA draft, only to be traded to the Utah Jazz for the 24th pick (Tyler Lydon) and Trey Lyles

Memfis vezao 10 poraza...

Juta 5 pobeda... sa prosečnom razlikom od 19 poena

 

Link to comment

Kako su se provocirali Embiid i Drummond

Pocelo je pre tekme, Embiid zezao Drumma kako ne ume da sutira, a ovaj njemu vratio da mu se ne obraca dok ne odigra b2b tekmu i spoji zdravu sezonu

 

 

Embiid je posle utakmice rekao da je najavio saigracima da ce Drummond zavrsiti na klupi zbog faulova.. i eto :D

 

 

 

Edited by Have_Fun
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...