Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

zajebavao se greg, a ovi napravili pricu od toga :dry:

ingram kanda ima malo reptilske krvi u sebi, pazi ti onu reakciju nakon trojke za pobedu u prokljucaloj dvorani...

Link to comment
1 hour ago, Calavera said:

ingram kanda ima malo reptilske krvi u sebi, pazi ti onu reakciju nakon trojke za pobedu u prokljucaloj dvorani...

 

Car je Ingram, ima decko samo 20 godina. Podsetio me malo na nekadasnjeg Duranta dok su ga zvali Baby Iceman :)

Link to comment
1 hour ago, Calavera said:

evo bobija protiv 1 warriorsa :D

Koja je to logika, ne igra mesec dana i onda dobije skoro 10 minuta protiv za njega najgoreg mečapa. Mada liči da se nije loše držao. :)

Link to comment

on i david west imali svoj sou, nisu mogli da odbrane jedan drugog ni u naznakama :D dobro se bobi drzao s obzirom da je skroz van takmicarskog ritma. deluje kao da mu svg malo vise veruje ovih dana, nije vracao drummonda dok bas nije morao. ova druga petorka pistonsa ima dosta problema da zabije kos van tranzicije, verovatno je to u pitanju.

Edited by Calavera
Link to comment

Strasna tekma, bio sam krenuo da ishvalim Kyrie-ja kako uvek izdominira u SA i onda je uzeo 2 nerezonske trojke, onda ova zadnja umal' da udje jbt. Lik je savrseno odigrao, ali bukvalno do tada.

 

I onda Manuuuuu [emoji4]

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...