Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

u cemu je fora sa jokicem?

jedno vece raznese gasola, utrpa skoro 30 poena, ostavi utisak da je mogao jos toliko, onda sledecu utakmicu sutne 7 puta na kos

i to nije prvi put, desava se sad vec redovno ove sezone

bilo bi mi jasno da se ispromasuje, onda bi zakljucio da su ga protivnici to vece procitali, nadigrali, neodgovaraju mu, nije mu vece ili jednostavno nema kvaliteta da bude iole konstantan na tom nivou, uglavnom gomila potencijalnih odgovora

ali da redovno dolazi u situacije da vise puta sutnu igraci sa kraja klupe, a vece pre ili posle toga sahrani protivnika mi je potpuno bez objasnjenja

 

i to mu se nije desavalo prosle sezone

 

 

jedino ako nije uzeo milicica da ga psihicki sprema za utakmice :35_thinking:

Link to comment

A taman je krenuo u drugoj cetvrtini da bude agresivniji...bas steta...nagazio na tudje stopalo pri ulazu i isrenuo zglob...krenuo odmah ka svlacionici, medjutim nekako ga nagovorise da ostane i sutne slobodna

Link to comment
4 hours ago, 1n54jd3r said:

A taman je krenuo u drugoj cetvrtini da bude agresivniji...bas steta...nagazio na tudje stopalo pri ulazu i isrenuo zglob...krenuo odmah ka svlacionici, medjutim nekako ga nagovorise da ostane i sutne slobodna

Sreca pa je levi. Jer mu je desni vec zeznut bio, pa da je na njega nagazio, mogao je skroz u ocin otici... Neka odmori nedelju/dve, koliko god treba da se zaleci. I kada se vrati da pocne da igra kako treba, jer je prosto nenormalno koliko nekada izgleda nezainteresovano. Ima tu nesto i do Malonea, ali nema teorije da mnogo toga nije do njega samoga!

Link to comment
4 hours ago, Timmy said:

I dobise Kingsi. Bogdan 19 poena, 4 as, 3 skoka. U poslednjoj jedini nije izlazio, i imao je najvise suteva, mislim da je 10 dao . Postaje igrac za zavrsnicu.

next stop hof

Link to comment

Pa dobro sad. Znalo se od pocetka da je NBA igrac, ali jako mu je bitno sto je sada vezao ovih par dobrih utakmica za samopouzdanje.

 

Tacno se na EP videla razlika izmedju NBA igraca i ostalih. Nebo i zemlja. Ostade jedva punoletni momak jedina zvezda Evrolige, ostalo (skoro) sve drugorazredni igraci.

Link to comment

Zanimljivo kako "glumi" Tea u nekim situacijama sa forsiranjem dodavanja. Izgleda da je bilo nesto u onom osiromasenom uranijumu sto je od svakog igraca ove generacije nacinilo medzika.

 

Ne mogu da opisem koliko zelim da se ova cetvorica ludaka sastave jedno leto u punoj formi i utrpaju 120 svakoj reprezentaciji koja im stane na put.

Edited by Fins fleet
Link to comment
8 minutes ago, Fins fleet said:

Pa dobro sad. Znalo se od pocetka da je NBA igrac, ali jako mu je bitno sto je sada vezao ovih par dobrih utakmica za samopouzdanje.

 

Tacno se na EP videla razlika izmedju NBA igraca i ostalih. Nebo i zemlja. Ostade jedva punoletni momak jedina zvezda Evrolige, ostalo (skoro) sve drugorazredni igraci.

+1

a i za ostatak posta

opada kvalitet el godinama, ali cini mi se poslednjih sezonu, dve jos brze. uz doncica tu je jos nekoliko matoraca i to mahom ex nba igraca i to je to

uostalom nikad nije bio veci egzodus evropskih igraca nego trenutno. mrzi me da brojim, ali u nba trenutno igra verovatno preko 100 evropljana. ovako iz glave samo je ex-yu igraca 17, a sigurno sam nekog zaboravio

a i to sto je stime statisticki najbolji centar i treci igrac el isto jako lepo oslikava kvalitet takmicenja

svaka stimetu cast, napredovao je, izvlaci maksimum iz sebe i ocigledno je vredno radio da stigne dotle. nemam nikakvu nameru da ga potcenjujem, ali igrac njegovog talenta/fizickih mogucnosti ranijih godina tesko da bi i imao mesta u rotaciji neke el ekipe

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...