Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

Russ je sinoc odigrao kao superhuman, nije on uopste problem ove ekipe. Vazna stvar je da je Oklahoma defanzivno fenomenalna, a videcemo da li ce uspesti da se trgnu u napadu, tek je pocetak.

 

Inace, nista mi nije zabavnije gledati od Russa u onom modu od sinoc

Link to comment

Russ je sinoc odigrao kao superhuman, nije on uopste problem ove ekipe. Vazna stvar je da je Oklahoma defanzivno fenomenalna, a videcemo da li ce uspesti da se trgnu u napadu, tek je pocetak.

 

Inace, nista mi nije zabavnije gledati od Russa u onom modu od sinoc

 

ras uopšte ne treba da igra kao superhuman da bi njegov tim bio uopšte ikakav takmac voriorsima. ako to do sad nisi shvatio onda jbg. naravno da je on glavni problem tima. jebote lik je uzeo mvp prošle sezone, imao istorijsku sezonu po mnogim parametrima i onda išutiran od boljeg tima u plejofu. posle jedne takve istorijske sezone on i dalje skida skokove karmelu sa glave i igra garbage time da bi pokupio još jedan triple double. naravno da to može da se spinuje kao kompetitivnost i želja i šta znam sve još ali je debilizam jedan kroz jedan. 

 

a utakmica je oklahomi bila bitna otprilike kao ona u denveru kada su isto išutirani, sa stanovišta tima. sa stanovišta rasa naravno da mu je ova bila bitnija zbog njegovog okršaja sa durentom. za durenta i voriorse koje takođe ne volim je utakmica bila značaja zonske lige u fudbalu. 

 

to što će se možda dogegati do pete pozicije ili ne dao bog prednosti domaćeg terena treba da ponovim da zahvale povredama. san antonio je bez lenarda i daleko je ispred njih. hjuston je igrao bez pola i daleko su ispred njih, gs boli ona stvar i opet su daleko ispred njih. ispred su klipersa koji su uspeli da izdrže 1 utakmicu zdravi, ispred su memfisa koji je ostao bez konlija i verovatno će biti ispred denvera bez milsapa a i to je pitanje. nju orleans koji prema svemu treba da bude iza njih je ispred njih samo zato što im se nijedan nosilac igre još nije povredio. možda će ući u zonu ali generalno su za sad krš i ništa specijalno nisu pokazali. 

Edited by theanswer
Link to comment

Westbrook je sinoc odigrao u svom uobicajenom stilu lajave kuckice u nebitnoj utakmici. Od pocetka se unosio u facu Durantu i forsirao jadni trash talk. Nema nista jadnije od trash talka likova koji nikad nista nisu osvojili niti ce osvojiti.

 

U plejofu ce standardno sutirati 30% i dovesti svoj tim superstarova do brzog ispadanja.

Mislim da je po jadnosti grbavi za koplje iznad njega. Sto se plejofa tice, moguce je da nece nista osvojiti, ali sta da se radi, ne bi bio ni prvi ni poslednji vrhunski igtac kome ae to desilo. Mozda zatrazi trejd u filu kad ova dvojica budu spremni. Ono sto je on pokazao je da u plejofu moze da

Pobedjuje i da vuce ekipu. Igrao je finale lige gde je bio najbolji igrac svoje ekipe, a gde je harden nestao, a bio je blizu da igra jos jedno finale, a za to sto nisu igrali vecu krivicu snosi durant. Imali su 3-1 protiv vamzemaljaca i izgubili.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

ras uopšte ne treba da igra kao superhuman da bi njegov tim bio uopšte ikakav takmac voriorsima. ako to do sad nisi shvatio onda jbg. naravno da je on glavni problem tima. jebote lik je uzeo mvp prošle sezone, imao istorijsku sezonu po mnogim parametrima i onda išutiran od boljeg tima u plejofu. posle jedne takve istorijske sezone on i dalje skida skokove karmelu sa glave i igra garbage time da bi pokupio još jedan triple double. naravno da to može da se spinuje kao kompetitivnost i želja i šta znam sve još ali je debilizam jedan kroz jedan.

 

a utakmica je oklahomi bila bitna otprilike kao ona u denveru kada su isto išutirani, sa stanovišta tima. sa stanovišta rasa naravno da mu je ova bila bitnija zbog njegovog okršaja sa durentom. za durenta i voriorse koje takođe ne volim je utakmica bila značaja zonske lige u fudbalu.

 

to što će se možda dogegati do pete pozicije ili ne dao bog prednosti domaćeg terena treba da ponovim da zahvale povredama. san antonio je bez lenarda i daleko je ispred njih. hjuston je igrao bez pola i daleko su ispred njih, gs boli ona stvar i opet su daleko ispred njih. ispred su klipersa koji su uspeli da izdrže 1 utakmicu zdravi, ispred su memfisa koji je ostao bez konlija i verovatno će biti ispred denvera bez milsapa a i to je pitanje. nju orleans koji prema svemu treba da bude iza njih je ispred njih samo zato što im se nijedan nosilac igre još nije povredio. možda će ući u zonu ali generalno su za sad krš i ništa specijalno nisu pokazali.

Sezona je tek pocela, doveli su dva dominatna igraca, od kojih je jedan isklucivo iso igrac. U sezonu se uslo prakticno bez priprema, a oni imaju samo dva poraza vise

od treceplasirane ekipe. Nista neocekivano, sad je na treneru da nadje nacin kako da najbolje iskoristi svu trojicu. Sinoc su recimo pozvali 4 uzastopne izolacije za Karmela, tako sigurno nece moci na duzi rok. Majami ie recimo imao slican start prve sezone na sugavom istoku, i to u situaciji gde je training camp trajao dve nedelje duze. Nije Oklahoma nivo Majamija, ali jasno je sta hocu da kazem. Najvaznije je da se odrzi ovakva odbrana gde svi lete, valjda ce uspeti da ispeglaju napad.

Link to comment

Omg, lol

 

Kakag argument, ekipa sastavljena od igraca koji imaju 23 i 24 godine nije uspela da pobedi lebronov miami u finalu, kakav fail. Lol.

 

Tim sastavljen od pristojnih igraca, pa mega lol. Byw, te sezone su oborili rekord Bullsa za koji su svi smatrali da ta je nemoguce oboriti, naravno da su vanzemaljska ekipa, menjaju kosarku.

Link to comment

Naravno da se necemo razumeti, ti si hipster, ja sam seljak covek :fantom:

 

Nisu ostali na okupu zbog lose procene gm-a i vlasnika.

Link to comment

ras uopšte ne treba da igra kao superhuman da bi njegov tim bio uopšte ikakav takmac voriorsima. ako to do sad nisi shvatio onda jbg. naravno da je on glavni problem tima. jebote lik je uzeo mvp prošle sezone, imao istorijsku sezonu po mnogim parametrima i onda išutiran od boljeg tima u plejofu. posle jedne takve istorijske sezone on i dalje skida skokove karmelu sa glave i igra garbage time da bi pokupio još jedan triple double. naravno da to može da se spinuje kao kompetitivnost i želja i šta znam sve još ali je debilizam jedan kroz jedan.

 

a utakmica je oklahomi bila bitna otprilike kao ona u denveru kada su isto išutirani, sa stanovišta tima. sa stanovišta rasa naravno da mu je ova bila bitnija zbog njegovog okršaja sa durentom. za durenta i voriorse koje takođe ne volim je utakmica bila značaja zonske lige u fudbalu.

 

to što će se možda dogegati do pete pozicije ili ne dao bog prednosti domaćeg terena treba da ponovim da zahvale povredama. san antonio je bez lenarda i daleko je ispred njih. hjuston je igrao bez pola i daleko su ispred njih, gs boli ona stvar i opet su daleko ispred njih. ispred su klipersa koji su uspeli da izdrže 1 utakmicu zdravi, ispred su memfisa koji je ostao bez konlija i verovatno će biti ispred denvera bez milsapa a i to je pitanje. nju orleans koji prema svemu treba da bude iza njih je ispred njih samo zato što im se nijedan nosilac igre još nije povredio. možda će ući u zonu ali generalno su za sad krš i ništa specijalno nisu pokazali.

Nije ni Okc baš imao sreće.

Imaju npr. za celih 100 poena bolju koš razliku od Minesote.

 

Inače se slažem sa Hostom, iako ima mnogo toga zanimljivog u gledanju Rasa čak i u silovanjima statistike i forsiranja trešijane u 2 mesecu sezone. Odvratniji mi je odnos sa KD bio na ol-staru.

 

Inače je PG opak defanzivac, za nene jedan od najboljih u ligi (a nikada ga nisam sretao po izborima). Sa Robersonom je izgledao kao Barezi i Kostakurta ‘90.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

westbrook mi je jedan od omiljenih igraca u ligi ali bas me iznenadio kako se nije previse promenio od prosle sezone. ove nece bas imati izgovora da nema saigrace iako je jedan od njih anthony. bas je bolno gledati kada se utrkuju anthony i westbrook ko ji od njih dvojice uzeti debilniji sut. slicna prica kao prosle sezone u po protiv houstona. odigraju prve 2-3 cetvrtine odlicno i onda se u poslednjoj raspadnu. pre svega zbog upravo tih iso napada.

ova pobeda nista ne znaci, nazalost kao i cleveland i gsw igra na oko 20% ovu regularnu sezonu. inace od pocetka sezone govorim ako se thunderi bar malo uklope bice zajebaniji od houstona na zapadu. u san antonio nikako neverujem da ce uraditi vise od prolaska mozda jedne runde u po i siguran sam da ce ih zdravi okc izbaciti.

ipak najveca zal mi je svakako povreda haywarda sa kojim bi boston bio brutalan i da posle 100 godina vidimo kompetetniji istok.

 

steta i za povrede startera u gotovo svakoj ekipi na zapadu a koji su bili pre pocetku sezona na klackalici izmedju 5 i 10 mesta. pelicansi i jesu imali do sada problema sa povredama, rondo se tek vratio a hill jos uvek povredjen i ko zna kad ce se uopste i vratiti. nisu oni bogzna kakvi igraci ali su ipak starteri. najvise navijam za njih ove sezone da udju u po. 

Link to comment

od koga ocekujes da u cavsima igra brutalnu odbranu? james nije vise vrhunski defanzivac, wade isto, green nikada nije ni bio, crowder i korver su jos i najbolji, ali sumnjam da bi to bilo dovoljno za dubse. trenutno su najgora odbrana lige po naprednoj statistici. tesko mi je da vidim da ce napraviti nekih 180 stepeni u odbrani za playoff. igrace na kos vise cenim i opet izgubiti jer su dubsi ipak bolji u odbrani. osim toga i rose i it su beyond krsevi u odbrani i curry ce biti jos bolji protiv njih nego ranije. oni su trebali da dovedu nekog pj tuckera ili mbah a moutea kao sto ih je houston doveo. doduse prvog ne bi mogli jer nemaju para ali drugi igra za minimalac.

 

nisam ni mislio da bi ih boston izbacio nego da bi mozda uzeli utakmicu-dve. sigurno ne bi bilo opet 50 razlike na poluvremenu kao u drugoj utakmici.

Link to comment

ne slazem se. jeste, steka se ali zajebi to kakav bi bio ako bi hteo, jer ako se isto dogadja i u po onda to je to. jos je ove sezone imao neke vintage harden momente gde se nije ni pomerio 10 cm a protivnicki igraci lagano polazu loptu. uostalom, siguran sam da lue ne odredjuje koliko ce james igrati minuta po utakmici.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...