Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

od kad se koristi ovaj sistem kod drafta i da li su pominjali mozda kakve promene?

 

mozda bi najpravednije bilo da od 1 do 14 pika svi koji ne udju u po imaju jednake sanse

ili eventualno da se za svaku sezonu unazad ako je odredjeni klub vezao bez po, povecaju sanse

ide na kurac ovo kad se 10 ili cak i vise klubova "bori" da sto manje pobedjuju

Edited by pbg12345
Link to comment

Valjda jos sledece godine najgori tim ima 25% sansi da ubode prvi pik, a onda prva tri najgora imaju po 19% sanse. Uzmi sve to sa dozom rezerve jer sam pijan i trazim put do hotela i smrzle mi se ruke dok kucam. :)

Link to comment

Ja gledao Spurse i Denver, sad tek cuo za Jimmy-ja, bas sranje ako je ACL. I jos vece sranje sto ovi i sto bi nesto pokusali protiv Warriorsa samo se osiromasuju. Kawhi, Hayward, Boogie, sada Jimmy, naravno ne zelim nikome iz Warriorsa povredu, samo konstatacija. Usrana sezona. A i proslih se vala barem malo otvaralo Warriorsima, manje ili vise, ne sporim da su najjaci naravno, ali eto i poklapa im se jos dodatno.

Link to comment

Priznajem otvoreno navlacenje na kraju, na pocetku su pustali svasta, na obe strane lose, i onda su poceli da navalce na Spurse. Cela poslednja cetrvtia je pocela uzasno, onako sanjiv ono mi se cinilo da je najbrzi bonus obe ekipe ikada. A ti sto se radujes sa mucenim Plumlee-jem, kako ce oni uskoro da useru napad, ovo mu samo jos daje vatre na ulje, jos kad se vrati Millsap pisi propalo :D. A Spursi kakav raspored imaju i kako igraju ima da izvise za PO (i gde je na ovom forumu facepalm smile).

Link to comment

Boga mi bice guravo, pogotovu ako dobiju Houston sledecu kuci i on recimo mrkne jos jedan TD, mislim da ga onda nece promastiti sa avg TD i brutalnim procentima, jos u poslednjih 8 imaju 7 pobeda. Nego onako gledam statistike, KD sutira u februaru 63% i 28 ppg, koliko je njemu dobro...

Link to comment
22 minutes ago, Joe D said:

minesota i san antonio polako ulaze u grupu koja se bori za plejof. 

za minesotu je delovalo da ce zavrsiti treci, ali posle povrede batlera izvesnije je ovo sto ti kazes

a bas pre neki dan ovde sam komentarisao kako (su ih cudom) zaobisle povrede ove sezone

 

bas je osakacen zapad povredama, bukvalno sve ekipe koje se bore za po od 3 do 10 mesta su bez nekog bitnog

ne znam jedino za portland, njih ponajmanje pratim, osim sto "navijam" da gube :)

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...