Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

hajlajt od sinoć je bio koliko se badi hild cimao da bude mvp, a ni marej nije mnogo zaostajao iako je bio mvp prošle godine

 

redži miler kao komentator koji je najomraženiji kod narodnih masa je bog košarke za kris vebera, nije mi jasno kako to ljudi ne kontaju,nevezano za bogdanović/marjanović farsu

Link to comment
14 hours ago, Plajvi said:

Zadnji put kad sam slusao Divka, govorio je En-Be-A liga. :lol:

 

On to uvek prica. Izgovor mu je jeziv s obzirom na tolike godine boravljenja u USA

Link to comment
4 hours ago, Host said:

Brutalna kradja

 

Džordanu su davali 50 za to kucanje sa ~linije bacanja tri ili četiri puta, kad god zatreba 50 Džordan potegne to kucanje i eto ga

Link to comment
2 hours ago, Host said:

Takmicenje '88. je velika sramota za ligu. Ajde sto je vise puta izveo isto kucanje, nego sto je to kucanje kopija Dr Ja. 

 

A dobro uneo je svoj element u to sa tim double clutchingom, kao i mnogi drugi koji su imali svoje varijacije posle, uključujući i Vinsa u tom legendarnom nastupu, što je više nego što je Brent Beri uradio kad je pobedio onomad tako što je dva puta ponovio to kucanje :)

 

Od krađa ne treba ostati nespomenuta i 2011. i Blejkovo kucanje preko kola KIA-e

Link to comment

šta kao niko nije gledo ovo sranje? mislim ja sam pretrčao hajlajce. vidim da je bilo loženje na kraju. 

derozan bacio u aut, promašio bacanje i nije ništa uradio sa onom koskom što mu kari uvalio na kraju. 

 

šta će biti sa tim torontom u po? kao konstantni su a možda stignu u drugo kolo ili kako?

Link to comment

Neki novinari predlazu da se sranje promeni u 3vs3 ali je caka u tome sto svima odgovara da sranje bude sranje. Igracima da se odmore, timovima da se igraci ne povrede, ligi da ne placa nagrade za 3vs3. Tako da, sranje do daljnjeg. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...