Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

nije bila toliko losa utakmica sinoc, ako uporedimo sa prethodnim as utakmicama. igralo se vise odbrane u prvom minutu nego na prethodne tri utkamice zajedno. na kraju utakmice kod neresenog rezultata jos postalo i zestoko, izmene odbrana-napad (sto je na kraju sjebalo stephovu ekipu), cak su sudije na kraju i pregledale snimak oko jednog auta, na kraju ipak dosudile pogresno...dueli embiid - westbrook su bili sve samo prijateljski.

bila dobra zabava sa sve senilnim marv albertom i smaracima millerom i webberom.

Link to comment

A Jimmy zeleo da odmori pa je pitao da ne ulazi u igru i izasli su mu u susret.. lik presedeo na klupi
LMA samo 4min

Koj moj su i dolazili na All-Star i zauzimali mesta nekim igracima, ako nisu zeleli da igraju

Mogao je Jokic da upadne npr, ili bilo ko drugi

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Link to comment

Od prodaje Bogdanovića, protiv koje sam ja bio protiv, pošto sam smatrao da treba da bude još godinu dana", kazao je Vujošević, a potom i dodao: 

"Da prvo treba na terenu da vrati ono što je dužan klubu. Ništa on u karijeri ne bi izgubio da je otišao godinu dana kasnije. Da je ostao sa dobrom glavom bi napredovao i to bi mu se isto isplatilo. Klub bi se vratio sa njim u Evroligu i on bi ostavio klub na nivou takmičenja gde ga je zatekao, i njemu je neko isto ostavio EL".

 

 

Prvo vrati dug, posle taj mvp! :fantom:

Link to comment

Jeste, Covic alav, Bogdan nezahvalan, Zelimir unistava Partizan. Jako!

 

A nisam htio na kkp jer se slavi kup, imam i ja dusu. :fantom:

Edited by MiddleClass
Link to comment
21 hours ago, Have_Fun said:

A Jimmy zeleo da odmori pa je pitao da ne ulazi u igru i izasli su mu u susret.. lik presedeo na klupi
 

Ima verovatno u ugovoru neke silne novce vezanr za all star. 

Link to comment

evo rasporeda timova na zapadu

 

Screen_Shot_2018_02_20_at_10.36.00_AM.pn

 

juta ima najlakši raspored od ovih timova što su u borbi za plejof, deluje realno i da minesota bude ispred san antonia, a najrealniji da ostanu ispod crte su nju orleans i klipersi

Link to comment

e to

gledao sam sam nekoliko puta u poslednje vreme, ali tesko popamtiti, ovako je daleko preglednije

 

ovako na prvi pogled, klipersi mozda i najtezi raspored od ovih sto se bore za po na zapadu

Link to comment
4 hours ago, Joe D said:

najbolje za sve bi bilo da treadmill blazersi izduvaju, vreme im je da se rasture.

 

sa jedne strane mi je to best case scenario, sa druge strane mi nekako krivo da timovi koji ne žele da tenkuju i prihvataju da budu malo jači mediokritet obično završe ko ona atlanta sa džo džonsonom. mada su oni istina na istoku bar uspevali da dobiju pokoju plejof seriju. ali blejzersi nemaju koga da krive jer ako je neko trošio previše i glupo tokom onog cap skoka to su oni

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...