Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

18 minutes ago, Timmy said:

Povreda ili Bobi sindrom?

bio je slab u pripremama i na pocetku sezone, pa je popio klupiranje. 

 

hezonja je u oslicnoj formi, igra za ugovor jer kreteni iz orlanda nisu pokupili opciju za cetvrtu godinu. saric odlican, bogdanovic standardno dobar, bender jednu dobru, dve lose ali napreduje lagano. sve u svemu, dobru grupu igraca imaju hrvati, jedino je zizic zalutao.

Link to comment

po kriterijumu coach nick-a, izbrojao sam dve sumnjive :fantom: ne znam da li je brojanje asistencija nesto drugacije danas nego pre 10-5 godina, pre bih rekao da sad ima ovih snimaka svakog poteza pa ljudi vise obracaju paznju.

Link to comment

ja sam brojao do 4, i kontam kao super, kraj cetvrtine ima 4 asistencije, nije lose. na ESPNu je stajalo 6. stvarno svasta upisuju kao asistenciju ali ionako bi uhvatio 3x2

Link to comment

ma takav im je kriterijum oduvek. dodas igracu loptu da odigra izolaciju i daju ti asistenciju. ne uvek naravno, ali desava se. cesto se desava da igrac dobije asistenciju kad doda igracu koji nakon toga odigra pik.

Link to comment

taj klip. i nisi u pravu, covek je okarakterisao u klipu dho asistencije sa driblngom kao legitimne ako igrac ima kontinuitet kretnje nakon urucenja(na 7:20 u klipu). ako menja ritam i pravac kretnje, to je budzenje. u sinocnjoj jokicevoj partiji, samo su taj pas za chandlera(koji je fintirao i uzeo tezi sut btw, pas je bio odlican) i jedna situacija gde je barton fintirao i uradio step-back sa trojke bile sumnjive asistencije za nba standard.

 

sto je irelevantno za jokica u sustini, on je uvek bio veci miljenik naprednih statistika nego sirovih. kad god se malone smiluje da ga stavi kao glavnog katalizatora denverovog napada, taj napad postane najbolji u ligi. sinoc su dali 66 poena za 16 minuta sa jokicem u prvom poluvremenu, 8 poena za 8 minuta bez njega. 

Link to comment
5 minutes ago, Joe D said:

ko ne bi rekao, divac je imao izuzetnu karijeru. 

ma znam, to se ne dovodi u pitanje...ali ove individualne partije, indeksi, nisam mislio da je ovako visoko od nasih

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...