Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 hours ago, theanswer said:

Silver je najmanje fejlovao za izbore. Za sport nemam pojma, ja te win probability nikad nisam gotivio

 

nije problem što je fejlovao, a fejlovao je big time, skoro na svakom prajmariju. u sportu je još gori. 

problem je što je njegov "sistem" šarlatanski i neutemeljen na naučnim osnovama.

Link to comment
11 minutes ago, 1n54jd3r said:

To stoji, ali pomenuti dvojac ni priblizno nije imao impact na igru Denvera kao Lenard i LMA u SA

 

Da je Milsap igrao sve vreme od početka sezone, do sada bi sigurno imao mnogo veći uticaj nego prvobitno, Denver je praktično celu utakmicu odigrao sa 8 igrača

Link to comment
4 hours ago, teacher said:

 

nemoj tog šarlatana, molim te

nemam pojma o kome se radi. o sajtu cujem samo na podcastima. juce tamo rekose da je sada houston prvi favorit sto mi je delovalo dovoljno interesantno da podelim.

Link to comment

mora nesto da se pise da se raja lozi. houston ima sanse, ali golden state je i dalje apsolutni favorit i ne bi bilo iznenadjenje da jos jace porobi plejof. znaju koliko su dobri i igraju bez ikakvog cimanja regularni deo. mislim da ce istok biti klanica u plejofu, zapad ce biti dosadan do finala, a mozda i u finalu.

Link to comment
55 minutes ago, 189- said:

nemam pojma o kome se radi. o sajtu cujem samo na podcastima. juce tamo rekose da je sada houston prvi favorit sto mi je delovalo dovoljno interesantno da podelim.

 

46 minutes ago, Joe D said:

mora nesto da se pise da se raja lozi. houston ima sanse, ali golden state je i dalje apsolutni favorit i ne bi bilo iznenadjenje da jos jace porobi plejof. znaju koliko su dobri i igraju bez ikakvog cimanja regularni deo. mislim da ce istok biti klanica u plejofu, zapad ce biti dosadan do finala, a mozda i u finalu.

 

ma kupio ga je espn nakon par pogodaka koji su masovno izreklamirani i u kojima je silver figurisao kao genije u rangu damje...

Link to comment

Taj espn deo ističe uskoro. Postao je slavan kada je uspesno predvideo svih 50 drzava na izborima 2012, a u stvari je samo pokazivao vise od 50% u datim drzavama pobedniku. On je tacan koliko su i pollovi tacni. Ako nijedan poll ne pokaze npr da Ssnders vodi u Micigenu onda ni njegov model ne moze biti uspesan nikako

 

GS je veliki favorit

Link to comment

niko nije nista gledao nocas ili spavate jos? :D

ja se razmisljao i otisao spavati, sad mi zao, vidim bilo zanimljivo. makar kad su individualni ucinci u pitanju

dejvis mozda i prednjaci, mrzi me da trazim tacno, ali deluje da daje skoro 40 u proseku od povrede dmc

i to u paru a covekom koji je posle 4 godine pauze u 36toj uleteo u startnu postavu :Hail:

na zapadu sve zanimljivije, svi koji se bore za po dobijaju. 

mada ni istok ne zaostaje mnogo

 

od hjustona stalno ocekujem da pocnu stucati i da udju u neku losu seriju, ali oni izgleda resili da krenu u po sa pozicije 1

mada mi dalje deluje da nemaju dovoljno dubine da idu jako i do samog kraja

ako bih se morao kladiti na nekog da ce biti negativno iznenadjenje po, birao bih njih

 

Link to comment

ja gledao malo krajeve utakmica phila-miami i clippers-boston. dick vitale komentarisao ovaj drugi iz nekog razloga. mnogo su simpaticniji ovi clippersi nego sa griffinom i paulom. trebalo bi lagano da udju u playoff. teodosic ce do kraja sezone samo coskariti kao bjelica. bilo je 3-4 napada gde nije ni pipnuo loptu...

u prvoj utakmici miami vodio valjda 24 razlike i na kraju phila pobedila i to bez embiida. belinelli odigrao prvu utakmicu za njih i to odlicno. miami u velikom padu, nedavno su jos igrali sa onim raspadnutim cavsima za trece mesto a sada su na osmom mesto, 1.5 utakmica iza njih je detroit. ne znam sta je tacno problem kod njih, dobar trener, dobri igraci i nekako ne mogu da pobede u poslednje vreme.

 

btw

 

P25nODy.png

 

bice zanimljivo

Edited by 189-
Link to comment

nema mnogo problema kod majamija, njihov nivo talenta nije toliko veliki, oni jesu tu da budu 4-8 mesto na istoku, sad koji će završiti pitanje je. spolstra je izvukao maksimum od ovog tima, mada ne bi smeli da gube od filadelfije bez embida posle 24+ to stoji ali ništa neviđeno do sad

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...