Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

bufona sam zaboravio.

 

rekao sam pirlo zato sto je cupavi pominjao da pirlo jos uvek zabija iz slobodnjaka ili nesto slicno, sad vidim da je u americi.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Ne verujem da SK uopšte bira. Ni neko ko je juče krenuo da prati ligu ne bi odabrao Bruklin - Atlanta da prenosi. Verovatno kupe neki entry level paket i to im je što im je.

Link to comment

ton je skroz ok, nisi snimali singl koji ce da salju na radio beograd.

Ok za 1993. i emisije na Palmi, nisam rekao da treba da idu u studio ali realno za dobar zvuk im ne treba više ulaganja od 200-300 evra, ovo je prilično loše i ubija zadovoljstvo slušanja.

Link to comment

A mogli bi da investiraju i u neki sto, da im ne budu nožurde u prvom planu

 

Mada sam očekivao i malo više nauke i analitike, od nekoga kome moto #stoppovršnosti

Ovo što sam video je sasvim rudimentarna analiza, jedva da su zagrebali ispod povšnosti

Link to comment

juce bas citam onog lika "ispodobruca" i tu komentarisu da postoje solidne sanse da izvisi za mesto

 

pa nesto razmisljam, ako mu jel pare nisu prioritet, potrebno mu sto vise da igra i bude u izlogu, mogao bi u zvezdu :fantom:

Link to comment

ma sumnjam da ce kod nas, to su moje zelje

malo me i cudi da je izvisio u memfisu, cini mi se da je imao sasvim solidne brojke, a igrao je svaku predsezonsku po 10ak minuta

Link to comment

Cudna odluka Memfisa jer Zagorac ima garantovan ugovor a i poceo je taman da pokazuje znake zivota tamo.

 

Stein je vrhunski sumirao novu sezonu "everything has changed, and nothing has changed". Al jedva cekam da pocne.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...