Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

Mozda lici fizicki.

 

Dok Gorcin vecito pise uvek isti pismeni zadatak iz prvog srednje, cupavi skalira, kosristi analitiku i sport science.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Da li je Hezonja asocijalan i da li to moze biti razlog slabe minutaze, on zna da nije. Wtf. Teo je Ivano, po stavu, ne moze u nba. A da postoji rukometni nba Ivano bi bio sta? Obzirom da je najveci ikada.

Kratko osisani je ok, sve tri stavke koje si naveo, cupo provuce i po koju budalastinu.

Mislim zanimljivi su, da se ne razumem pogresno.

Link to comment

Ma cupavi ne prati basket, fudbal mu je jaca strana. Meni je zanimljiv i kad prica gluposti, nije pretenciozna budala.

Link to comment

Da li je Hezonja asocijalan i da li to moze biti razlog slabe minutaze, on zna da nije. Wtf. Teo je Ivano, po stavu, ne moze u nba. A da postoji rukometni nba Ivano bi bio sta? Obzirom da je najveci ikada.

Kratko osisani je ok, sve tri stavke koje si naveo, cupo provuce i po koju budalastinu.

Mislim zanimljivi su, da se ne razumem pogresno.

 

Zezam se malo, uvek pocne emisiju sa analitikom i sports science. Kapiram zasto nekom moze da bude iritantan, ali ne bih ga bas poredio s Gorcinom. Meni je do jaja zanimljiv i svidja mi se kako razmislja cak i kad se bavi sportom koji mu nije forte. 

Link to comment

Ekspert vju, analitika, sport sajens, kurcipalci, mogli su se otvoriti i za tri ili makar jedan mikrofon da ne zvuče (zveče) kao da pričaju kroz metalno bure, pola ih ne uhvatim šta pričaju.

Link to comment

Ekspert vju, analitika, sport sajens, kurcipalci, mogli su se otvoriti i za tri ili makar jedan mikrofon da ne zvuče (zveče) kao da pričaju kroz metalno bure, pola ih ne uhvatim šta pričaju.

 

ton je skroz ok, nisi snimali singl koji ce da salju na radio beograd.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Ekspert vju, analitika, sport sajens, kurcipalci, mogli su se otvoriti i za tri ili makar jedan mikrofon da ne zvuče (zveče) kao da pričaju kroz metalno bure, pola ih ne uhvatim šta pričaju.

+1000

 

no, zarad sport sajensa se da istrpeti

 

u ovu sezonu ulazim u nadi da će sk uspeti da odabere bar jedan pristojan meč mesečno

Link to comment

u ovu sezonu ulazim u nadi da će sk uspeti da odabere bar jedan pristojan meč mesečno

vec u nedelju veliki derbi bruklin - atlanta, dve ekipe kojima samo najveci nba nerdovi umeju da nabroje startere.

Link to comment

bruk lopez, bogdanović, šreder, belineli

 

E

:lolol:

 

rusteri iz prošlog veka

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

dva

:fantom:

 

 

 

ništa, čekam play off

e

očito da dugo nisam palio nba live

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

bravo, ja ne bi mogao da nabroijim dva igraca napolija, maksinovic i to je to. znam da u juventusu igra kjelini i mozda pirlo?!

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...