Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

od gledanja klipersa sam brzo odustao zbog losih strimova, a od ovog drugog meca sam uspeo da vidim samo denverovu smehotresnu odbranu, posto su pokazivali samo napade nakon sto odbrane nesto, a to se slabo desavalo. jebem ti predsezenu.

Link to comment

gde ima linkova za NBA utakmice? ovde ce na TV-u ko i uvek samo da prenose one timove gde igraju Spanci.

 

nije ni to lose.

gledaces zagorca, tim u kojem je bio bobi, tim u koji je dosao jedan koji je bio u timu gde je bjelica,...

Link to comment

Bogdan odličan defanzivno i na lopti i u rotacijama. Sačekaću još koju utakmicu koja znači nešto pa da vidimo šta pričati o Jergerovom ofanzivnom sistemu.. Kuzma je ishajpovan već kao uostalom svaki igrač koji igra za Lejkerse i zna nešto sa loptom, zamrzeću dečka bezveze. 

Link to comment

nije ni to lose.

gledaces zagorca, tim u kojem je bio bobi, tim u koji je dosao jedan koji je bio u timu gde je bjelica,...

Ne bunim se inace, dobra im ekipa komentarise u studiu, Loncar je bio deo toga dugi niz godina, samo bih malo da gledam i ove nase.

 

Zato, ko ima neko foru da mi preporuci, nek se ne stidi:)

Edited by Majo
Link to comment

pa ima sinocnih utakmica preseasona. samo sad vidim na ovom nbahd-u da nesto kenja oko signup-a a ja ne vidim gde se moze registrovati  :unsure:

 

uvek sam koristio ovaj spanski. torrentujes snimke. sada i nema previse uploada, bice kada pocne sezona.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...