Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

nemam nista protiv da zvezda pljune pare, gde treba igde ne treba, nego, bio sam ubedjen da je evroliga pametnija od toga i da jednostavno naplati tom liku 7k evra, osim sto dobije zabranu za xy sezona ili zauvek na evroligaske tekme. tako bi bilo efikasnije svakako

Link to comment
  • Replies 8.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    593

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    351

  • Ratamahatta

    293

27 minutes ago, uini said:

nemam nista protiv da zvezda pljune pare, gde treba igde ne treba, nego, bio sam ubedjen da je evroliga pametnija od toga i da jednostavno naplati tom liku 7k evra, osim sto dobije zabranu za xy sezona ili zauvek na evroligaske tekme. tako bi bilo efikasnije svakako

:laugh::laugh::laugh:

 

Sa jedne strane u teoriji EL može da traži snimke od Pariza, da onda mukotrpnim radom možda nađe ko je sve tačno bacao stvari na teren, da to pošalje nazad Parizu koji bi opet u teoriji mogao da identifikuje navijača preko podatak datih uz kupljenu kartu, pod pretpostavkom da je uzeo unapred i sebi lično. Ili mogu da sve to zahtevaju da Pariz uradi.

Onda kada ga nađu jedini mehanizam naplate koji imaju nad njim bi bila neka vrsta suđenja koja bi opet morala da bude u Parizu, a šansa da ti koji si bacali ne žive u Parizu ili Francuskoj je bar 50% a nismo ni dotakli taj nekakav black list sistem koji bi pokrivao celu EL i gde bi npr u Kaunasu proveravali da li je na gostovanje došao neko ko je pravio sranja na meču između Efesa i Fenera.

 

Sa druge strane, mogu da pošalju klubu mejl sa brojem računa i i iznosom koji treba da plate. I ako se u klubu baš prave ludi, neki snimak ili screenshot prekršaja.

 

Baš se pitam zašto su se opredelili za ovo drugo.

Edited by *edited by mod
Link to comment

A to ne bi trebalo da sprečava klub da po dobijanju kazne, pokrene onu prvu proceduru i ispostavi račun prepoznatom licu :D

Link to comment

prošle sezone su onom tipu koji je nasrnuo na sudije ukinuli sezonsku

 

to je ono što klub može, i treba da uradi

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, *edited by mod said:

:laugh::laugh::laugh:

 

Sa jedne strane u teoriji EL može da traži snimke od Pariza, da onda mukotrpnim radom možda nađe ko je sve tačno bacao stvari na teren, da to pošalje nazad Parizu koji bi opet u teoriji mogao da identifikuje navijača preko podatak datih uz kupljenu kartu, pod pretpostavkom da je uzeo unapred i sebi lično. Ili mogu da sve to zahtevaju da Pariz uradi.

Onda kada ga nađu jedini mehanizam naplate koji imaju nad njim bi bila neka vrsta suđenja koja bi opet morala da bude u Parizu, a šansa da ti koji si bacali ne žive u Parizu ili Francuskoj je bar 50% a nismo ni dotakli taj nekakav black list sistem koji bi pokrivao celu EL i gde bi npr u Kaunasu proveravali da li je na gostovanje došao neko ko je pravio sranja na meču između Efesa i Fenera.

 

Sa druge strane, mogu da pošalju klubu mejl sa brojem računa i i iznosom koji treba da plate. I ako se u klubu baš prave ludi, neki snimak ili screenshot prekršaja.

 

Baš se pitam zašto su se opredelili za ovo drugo.

 

nemam pojma, kontam da ako vec znaju da je zvezdas bacao, da su ga startovali tamo i udaljili iz hale a prethodno mu uzeli podatke.

opet kazem, nisam u fazonu nepravde, ja bih zvezdi preventivno naplacivao ali mi je prosto cudno

Link to comment
5 minutes ago, Profesionalac said:

A to ne bi trebalo da sprečava klub da po dobijanju kazne, pokrene onu prvu proceduru i ispostavi račun prepoznatom licu :D

Pa na gostovanjima ta procedura je baš teško izvodljiva. Npr ima tu dosta zabrana o širenju ličnih podataka i sličnih prepreka. Sve to pod pretpostavkom da bi u Parizu hteli da se bave time duže od minuta.

 

E kada si domaćin, onda je naravno dosta lakše i možeš direktno da ukineš sezonsku I zabraniš ulazak na tekme koliko god dugo želiš (bilo bar dva puta prošle sezone u Areni na KKP) a počinilac ako želi može da se obrati srpskom sudstvu i objasni svoj slučaj i zašto je oštećen.

 

U realnosti osim ako baš nisu rešili da neko bude primer, skinuce mu sezonsku/nalog i to je to. Najjače da oni na ulazima imaju listu ljudi koji mogu da udju a koji ne.

Link to comment
Just now, uini said:

 

nemam pojma, kontam da ako vec znaju da je zvezdas bacao, da su ga startovali tamo i udaljili iz hale a prethodno mu uzeli podatke.

opet kazem, nisam u fazonu nepravde, ja bih zvezdi preventivno naplacivao ali mi je prosto cudno

Ne mislim da si u fazonu nepravde, slažem se da treba uvek da se kazni ubacivanje stvari na teren. Nisam gledao tekmu pa ne znam da li su ga izveli iz hale. A ako i jesu, jedino policiji mora da da podatke.

 

Sve se svodi na izvodljivost i uloženi trud svih uključenih zarad dobijanja tih para od kazne. Ako se udari na klub to će biti 0 truda svih uključenih i 100% naplate dok ako krenu da jure pojedinca dosta je duža i manje izvesna i naplata i suma a i to da će ga uopšte naći.

Link to comment

Odlican je Lojd u Makabiju, prija mu da bude glavni igrac. U Monaku je bila mala bara puna krokodila, prodjose mu te godine u senci privatnika.

Link to comment

Da li još neko koristi Euroleague app? Imam je na teveu i na svakih 10-15 sekundi ceo ekran se zacrni na pola sekunde. Tako je bilo i u prošlom kolu. Da li se to dešava još nekome?

Link to comment
14 minutes ago, napadaj said:

Da li još neko koristi Euroleague app? Imam je na teveu i na svakih 10-15 sekundi ceo ekran se zacrni na pola sekunde. Tako je bilo i u prošlom kolu. Da li se to dešava još nekome?

 

Kod mene sve ok.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

Da li još neko koristi Euroleague app? Imam je na teveu i na svakih 10-15 sekundi ceo ekran se zacrni na pola sekunde. Tako je bilo i u prošlom kolu. Da li se to dešava još nekome?

 

koristim. meni kad igra Zvezda bude previše crvenog po ekranu, pa imam tendenciju da ugasim ili gledam nešto drugo.nije prijatno za oči

 

na našoj prvoj tekmi nije bilo problema.....danas sam gledao na mahove, samo deo prvog poluvremena. bilo je malo problema sa osvetljenjem, u jednom trenutku se zatamnilo, pa je onda posvetlelo previše. posle minut se normalizovalo. shvatio sam to kao singnal svevišnjeg da ne gledam i otišao u kuhinju da pravim musaku. evo još malo da gotovo

Edited by Ted
Link to comment
51 minutes ago, Ted said:

 

bilo je malo problema sa osvetljenjem, u jednom trenutku se zatamnilo, pa je onda posvetlelo previše. posle minut se normalizovalo. 

 

 

Nije do aplikacije i na sportklubu je bilo isto

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

džordan lojd i zvanično nije igrač makabija

 

ozbiljno? igrao tekmu pre par sati i ciao?

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...