Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 2017/2018


Cash

Recommended Posts

odakle ti ideja da start mora necim konkretnim da rezultuje da bi bio penal?

dovoljno je sto je start bio na nogu. bez njega bi verovatno pao, posto je krenuo da posrce, time je start samo jos gluplji.

Link to comment
  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    46

  • borris_

    39

  • Lancia

    35

  • renne

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, ToniAdams said:

odakle ti ideja da start mora necim konkretnim da rezultuje da bi bio penal?

 

Ne da rezultuje necim vec da utice na igru. Penal je kazna za fauliranje u 16 jer se tako na nefer nacin neutralizuje izgledna prilika za gol. Ovde je igrac vec izgubio ne samo posed nego i ravnotezu i start ni na sta nije uticao. Formalno je ovo moglo da se svira (sad se svaki jebeni dodir u 16 svira), ali jednostavno to nije u duhu igre.

 

Moje skromno misljenje, nista vise od toga.

Edited by Meazza
Link to comment
2 minutes ago, Meazza said:

 

Ne da rezultuje necim vec da utice na igru. Penal je kazna za fauliranje u 16 jer se tako na nefer nacin neutralizuje izgledna prilika za gol. Ovde je igrac vec izgubio ne samo posed vec i ravnotezu i start ni na sta nije uticao. Formalno je ovo moglo da se svira (sad se svaki jebeni dodir u 16 svira), ali jednostavno to nije u duhu igre.

 

Moje skromno misljenje, nista vise od toga.

pa jebiga, bio je faul u 16, to je jace od cinjenice da je faulirani igrac vec izgubio posed i ravnotezu. ne znam kako drugacije da nazovem ocigledno nameran kontakt na stajnu nogu.

Edited by ToniAdams
Link to comment
Just now, ToniAdams said:

pa jebiga, bio je faul u 16, go je jace od cinjenice da je izgubio posed i ravnotezu. ne znam kako drugacije da nazovem ocigledno nameran kontakt na stajnu nogu.

 

Mislim da nije bilo namere da startuje na nogu. Ozil je krenuo da pada preko njega i pre starta a ovaj je pokusavao da izbije loptu, medjutim posto je Ozil padao preko njega i gurao ga na nadole Rus nije mogao da je dohvati vec je dohvatio njegove noge. Mozda gresim ali tako mi je izgledalo pre nego sto sam ugasio strim. :) 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...