Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 2017/2018


Cash

Recommended Posts

Plzen i CSKA iznenadjujuce solidni u revansima, ocekivao sam da budu pocisceni. Plzen ispade na produzetke, CSKA vodi 2-1 u Lionu i ima rezultat koji ga vodi dalje.

Link to comment
  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    46

  • borris_

    39

  • Lancia

    35

  • renne

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koliko gluposti ispaljuje komentator rts-a u jedinici vremena...
Na RTRS je verovatno gore, čovek ne razaznaje igrače, a o fudbalu zna kao Straja...

Nego, lik je na Areni danas rekao kako je Lacio osvojio kup UEFA 1999, pobedom nad ManU... Jebem ti, to finale CL 99, valjda zna svako ko iole prati fudbal i vsljda zna da je ManI te godine uzeo CL protiv Bayerna... lacio je izgubio finale 98, od intera, ako se dobro sećam...
Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Na RTRS je verovatno gore, čovek ne razaznaje igrače, a o fudbalu zna kao Straja...

Nego, lik je na Areni danas rekao kako je Lacio osvojio kup UEFA 1999, pobedom nad ManU... Jebem ti, to finale CL 99, valjda zna svako ko iole prati fudbal i vsljda zna da je ManI te godine uzeo CL protiv Bayerna... lacio je izgubio finale 98, od intera, ako se dobro sećam...

Jel moguce da su ti novinari toliki idioti. Dobro se secas, Lazio je te 99e pobedio sektu u 1 super kupu koji se je igrao u 1 Monte Carlu

Edited by Cash
Link to comment

Čega se vi sećate ako ne koristite gugl...ja se sećam da je 99 bilo bombardovanje.

 

edit Vilšir mlad fudbaler od 26, šta ovaj priča

Edited by čekmeže
Link to comment
2 minutes ago, čekmeže said:

Čega se vi sećate ako ne koristite gugl...ja se sećam da je 99 bilo bombardovanje.

Ja se sećam koliko sam vijao negde gde ima strue da glesam tu utakmicu... I da je vredelo, sobzirom na samu utakmicu... Bayern bolji 89 minuta, izlaze mario Basler i Mateus, i onda 2 gola u zautavnom vremenu...

 

Matori nešto jajrio na utalmici, krenuo sa jebenim Jasperom Blomkvistom na levom krilu, stavio Gigsa na deso krilo i sjebao sam sebi koncepciju... Kin imao parne kartone nije igrao...

 

Mislim da to finale znam bolje od onog u Istambulu... :D

Link to comment

Ja se te tekme sećam bukvalno ko da je pre mesec dana bila. U jednom momentu je smajhel rukom bacio loptu u bajernov 16terac, to mi je bilo najimpresivnije. 

Link to comment
10 minutes ago, radisa said:

Ja se sećam koliko sam vijao negde gde ima strue da glesam tu utakmicu... I da je vredelo, sobzirom na samu utakmicu... Bayern bolji 89 minuta, izlaze mario Basler i Mateus, i onda 2 gola u zautavnom vremenu...

 

Matori nešto jajrio na utalmici, krenuo sa jebenim Jasperom Blomkvistom na levom krilu, stavio Gigsa na deso krilo i sjebao sam sebi koncepciju... Kin imao parne kartone nije igrao...

 

Mislim da to finale znam bolje od onog u Istambulu... :D

To finale je bilo jedna vecjih nepravdi. Bayern gazi a ovi ni krivi ni duzni dadose iz prekida dva gola i uzese Cl. Sreca za sektu da su to finale igrali protiv bayerna, da su igrali protiv Dinama,Sevcenko i drugovi bi ih unakazili.

Edited by Cash
Link to comment

Стари кум ме после те текме назвао и први пут после вишегодишњих препирки признао да сам био у праву и да су Енглези ипак занимљивији за гледање од Италијана. :fantom:

Link to comment
50 minutes ago, radisa said:

Nego, lik je na Areni danas rekao kako je Lacio osvojio kup UEFA 1999, pobedom nad ManU... Jebem ti, to finale CL 99, valjda zna svako ko iole prati fudbal i vsljda zna da je ManI te godine uzeo CL protiv Bayerna... lacio je izgubio finale 98, od intera, ako se dobro sećam...

 

47 minutes ago, Cash said:

Jel moguce da su ti novinari toliki idioti.

 

Juče je @acastop lupetao kako je Barselona zamalo osvojila Ligu šampiona 1986., ali je izgubila od Steauaue u finauaulu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...