Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Liga Evrope 2017/2018

Featured Replies

 

Quote

 

Juče je @acastop lupetao kako je Barselona zamalo osvojila Ligu šampiona 1986., ali je izgubila od Steauaue u finauaulu.

 

 

pa jel to nije za malo?

 

 

Edited by levi

  • Replies 611
  • Views 43.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Finale 1999. gledao sa dvojicom školskih drugara, navijali za Bayern protiv većeg zla. Bayern poveo nakon vlažnog Hitlerovog sna - faul Stama nad Janckerom koji treći ćelavac sudi - pa gol Super Marija. Onda Bayern jede govna, Jancker i Scholl pogađaju prečku, ja kontam kako Bayernu niko ne može ništa i da će osvojiti trostruku krunu, a onda Sheringham i Solskjaer okrenu. Bayern bio bez Lizarazua i Elbera, United bez Keanea i Scholesa. Otud nadmoć Bayerna u sredini, ali je falio Elber. Nakon tog poraza izgubili su i finale kupa od lažne Borussije na penale.

 

@Cash Ne vjerujem da bi Dinamo imao šanse protiv Uniteda. Ševa je tad bio nenormalno dobar (po dva komada Realu i Bayernu, jedan Arsenalu), ali Šovkovski bi primio bar od Schmeichela.

 

Elem, naša evropska avantura se nastavlja. Kad bi došao Salzburg u idućoj rundi, a Atletico ispao od nekog...

  • Author
30 minutes ago, ArleKino said:

 

30 minutes ago, ArleKino said:

 

@Cash Ne vjerujem da bi Dinamo imao šanse protiv Uniteda. Ševa je tad bio nenormalno dobar (po dva komada Realu i Bayernu, jedan Arsenalu), ali Šovkovski bi primio bar od Schmeichela.

 

 

Unistio bi ih Dinamo na kontre.

Interesantno nema dva tima iz jedne zemlje, nema incesta kao u Ligi Šampiona.

 

 

jel bio zdreb, ne vidim nigde

 

edit. u 13h

Edited by Timmy

Arsenal-CSKA, treba da prođemo to iako je CSKA jedan od rijetkih timova koje Wenger nikad nije pobijedio (0-1-1).

 

RBL-Olympique Marseille - Francuzi su favoriti, Paja će to da riješi nekom mađijom.

 

Lazio-RBS - gazi SS Austriju k'o trijesosme.

 

Sporting-Atletico - Atletico bi to trebao dobiti, ovi nesretnici ni u Plzenu nisu mogli bez produžetaka.

taj Salzburg uopste nije losa ekipa, videh skoro da imaju i dobru skolu fudbala.

9 minutes ago, Majo said:

taj Salzburg uopste nije losa ekipa, videh skoro da imaju i dobru skolu fudbala.

 

Ma znam, juče su baš sredili Borussiju iako je završilo 0-0. Dobili su u Dortmundu, a juče Burki najbolji igrač Borussije.

 

Lazio je defanzivno loš, najlošiji od svih klubova gornjeg dijela tabele u Italiji (ili tu negdje) tako da je tu šansa Salzburga.

13 hours ago, levi said:

pa jel to nije za malo?

Quote
 Juče je @acastop lupetao kako je Barselona zamalo osvojila Ligu šampiona 1986., ali je izgubila od Steauaue u finauaulu.

 
 
Zamalo da zna od kad postoji takmičenje o kom priča.

Edited by Weenie Pooh
koliko debilno rade citati na ovom novom forumu, nemam reči

  • Author
30 minutes ago, Majo said:

taj Salzburg uopste nije losa ekipa, videh skoro da imaju i dobru skolu fudbala.

Ma spakovace im Sms dva komada i cao zdravo

24 minutes ago, Weenie Pooh said:

 
 
Zamalo da zna od kad postoji takmičenje o kom priča.

 

a to

 al si mu našao grešku, od svega što izgovori

 

mada jeste čudno, obično je precizan sa tim stvarima, uvek pazi da kaže rogobatno - takmičenje za prvaka Evrope, baš zato da bi obuhvatio sve, i da ga ne bi hvatali za te birokratske propuste

 

Spoiler

pecat.jpg&key=028bb250071709ada2f6548550

 

Ma ovo opet uzima neko ko ne moze u LS preko prvenstva, a ima dosta kandidata

Red Bul sa dva tima u cetvrtfinalu, mozda je vreme da se promeni ime takmicenja?

Atleti najjaci, steta sto su bili u onako slaboj formi u LS

9 minutes ago, mrdja said:

Atleti najjaci, steta sto su bili u onako slaboj formi u LS

 

Da, fakat je nerealno da su u 8 timova u ovom takmičenju jer im je po objektivnoj kvaliteti mjesto u 8 u CL. Upali su u đavolji krug sa Romom i Chelseaom, protiv Qarabaga promašili hrpu šansi za prolazak i na kraju morali u EL gdje su za klasu iznad svih drugih. Već su osvajali ovo takmičenje i ne vidim kako ih iko može izbaciti, pogotovo na dvije utakmice. U finalu...možda, možda, ako im proradi klupska DNK.

Lacio-Atletiko finale i nek osvoji ko hoce.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.