Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 2017/2018


Cash

Recommended Posts

  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    46

  • borris_

    39

  • Lancia

    35

  • renne

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja gledam konferencijski prenos pa mozda nemam pravi utisak, ali ne deluje mi kao da previse guraju ars, za razliku od protiv milana.

mislim da je bio cist penal, i ovaj gol sad je cist. prvi nisam video.

Link to comment
2 minutes ago, ToniAdams said:

jne deluje mi kao da previse guraju ars

 

+1

 

Penal ja ne bih svirao, ali je mogao biti sviran...

 

CSKA i Arsenal nisu isti nivo, jednostavno...

 

 

Link to comment

kakav pena, čovek već pao pre starta, ali pre svega sam mislio na onaj ofsajd musi kod 1-0. posle penala sam promenio kanal, nema svrhe to gledati, mogu da daju i 62 gola na tu foru, koga boli kurac.

 

inače, ne kapiram kako ekipa sa odbranom kao što ima cska uopšte dođe do LŠ. gori su i od arsenalove.

Link to comment
Just now, MocaVukotic said:

 posle penala sam promenio kanal, nema svrhe to gledati, mogu da daju i 62 gola na tu foru, koga boli kurac.

 

+1

Link to comment

koliko god mi se ogadio arsenal posle dvomeca sa milanom, ne kapiram o cemu govoris. dosta cisto je sve izgledalo, mozda je bolje da sledeci put rusi startuju na loptu nego na nogu.

Link to comment
1 minute ago, ToniAdams said:

koliko god mi se ogadio arsenal posle dvomeca sa milanom, ne kapiram o cemu govoris. dosta cisto je sve izgledalo, mozda je bolje da sledeci put rusi startuju na loptu nego na nogu.

 

Kako cisto ako je poceo da pada (sam si napisao) i pre starta, i pao bi isto ovako i bez njega? Na sta je uticao taj start onda?

Edited by Meazza
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...