Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Liga Evrope 2017/2018

Featured Replies

OK, Alt F4.

  • Replies 611
  • Views 43.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

bruka koliko ih sudija gura protiv mrtvog cska

Kupovina Lacazettte-a sada dolazi do izrazaja.

1 minute ago, MocaVukotic said:

bruka koliko ih sudija gura protiv mrtvog cska

+milion

ja gledam konferencijski prenos pa mozda nemam pravi utisak, ali ne deluje mi kao da previse guraju ars, za razliku od protiv milana.

mislim da je bio cist penal, i ovaj gol sad je cist. prvi nisam video.

2 minutes ago, ToniAdams said:

jne deluje mi kao da previse guraju ars

 

+1

 

Penal ja ne bih svirao, ali je mogao biti sviran...

 

CSKA i Arsenal nisu isti nivo, jednostavno...

 

 

Arsenal pisa po sirotinji.

buljavi je vec padao, ali bilo je kontakta i noga nije ni blizu lopti prisla

kakav pena, čovek već pao pre starta, ali pre svega sam mislio na onaj ofsajd musi kod 1-0. posle penala sam promenio kanal, nema svrhe to gledati, mogu da daju i 62 gola na tu foru, koga boli kurac.

 

inače, ne kapiram kako ekipa sa odbranom kao što ima cska uopšte dođe do LŠ. gori su i od arsenalove.

Just now, MocaVukotic said:

 posle penala sam promenio kanal, nema svrhe to gledati, mogu da daju i 62 gola na tu foru, koga boli kurac.

 

+1

na koju foru mogu da daju 62 gola? na penal?

 

Propustili ste Remzijev gol, bolji od Ronaldovog.

9 minutes ago, ToniAdams said:

na koju foru mogu da daju 62 gola? na penal?

 

 

Na padanje u 16.

koliko god mi se ogadio arsenal posle dvomeca sa milanom, ne kapiram o cemu govoris. dosta cisto je sve izgledalo, mozda je bolje da sledeci put rusi startuju na loptu nego na nogu.

1 minute ago, ToniAdams said:

koliko god mi se ogadio arsenal posle dvomeca sa milanom, ne kapiram o cemu govoris. dosta cisto je sve izgledalo, mozda je bolje da sledeci put rusi startuju na loptu nego na nogu.

 

Kako cisto ako je poceo da pada (sam si napisao) i pre starta, i pao bi isto ovako i bez njega? Na sta je uticao taj start onda?

Edited by Meazza

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.