Jump to content
IGNORED

NFL 2017


Zverilla

Recommended Posts

evo vama momci po 1 report za stalkovanje, patkometriju i navlačanje na ban, pa se sad lepo dinstajte kad vas deportuju na SZD

 

elem, to što ovi rade na SK je klasično nepoštovanje gledalaca. 

ja sam pogledao 1 preseason utakmicu (možda baš hall of fame tekmu) i slušao sam 20 minuta kako Mašina nabraja koji igrač je gde prešao u offseasonu. Kompletna lista 200-300 free agency i trade transakcija sa sve special team igračima i 3rd string QBs. Nisam verovao šta radi čovek.

Samo ga tu i tamo prekidao kolega color commentator ako se desi kakav baš big play. I kad je Mašina završio sa free agency krene taj drugi o draftu i u 2. rečenici izgovara "Mič TrubiNski". 

Posle toga ih više nisam gledao osim ponekad ako se zadesi da procenim da je klinja pogledao dovoljno crtaća, pa onda pustim SK i snimak utakmice.

Uglavnom to bude utakmica koju sam već pogledao na gejpasu i prvo što primetim da kraljevi bar 50% vremena samo prevode ono što čuju u slušalicama od espn/cbs komentatora. Koji nivo kurcobolje moraš dostići da bi radio tako nešto?  :lolol: 

a što je najgore tih 50% prenosa je nedostižni kvalitet za ovu drugu polovinu kada improvizuju.  

Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    136

  • Frank Pembleton

    120

  • teacher

    107

  • freakns

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

evo vama momci po 1 report za stalkovanje, patkometriju i navlačanje na ban, pa se sad lepo dinstajte kad vas deportuju na SZD

 

elem, to što ovi rade na SK je klasično nepoštovanje gledalaca. 

ja sam pogledao 1 preseason utakmicu (možda baš hall of fame tekmu) i slušao sam 20 minuta kako Mašina nabraja koji igrač je gde prešao u offseasonu. Kompletna lista 200-300 free agency i trade transakcija sa sve special team igračima i 3rd string QBs. Nisam verovao šta radi čovek.

Samo ga tu i tamo prekidao kolega color commentator ako se desi kakav baš big play. I kad je Mašina završio sa free agency krene taj drugi o draftu i u 2. rečenici izgovara "Mič TrubiNski". 

Posle toga ih više nisam gledao osim ponekad ako se zadesi da procenim da je klinja pogledao dovoljno crtaća, pa onda pustim SK i snimak utakmice.

Uglavnom to bude utakmica koju sam već pogledao na gejpasu i prvo što primetim da kraljevi bar 50% vremena samo prevode ono što čuju u slušalicama od espn/cbs komentatora. Koji nivo kurcobolje moraš dostići da bi radio tako nešto?  :lolol:

a što je najgore tih 50% prenosa je nedostižni kvalitet za ovu drugu polovinu kada improvizuju.  

 

A ima se za gejpas a?

Link to comment

evo vama momci po 1 report za stalkovanje, patkometriju i navlačanje na ban, pa se sad lepo dinstajte kad vas deportuju na SZD

 

elem, to što ovi rade na SK je klasično nepoštovanje gledalaca. 

ja sam pogledao 1 preseason utakmicu (možda baš hall of fame tekmu) i slušao sam 20 minuta kako Mašina nabraja koji igrač je gde prešao u offseasonu. Kompletna lista 200-300 free agency i trade transakcija sa sve special team igračima i 3rd string QBs. Nisam verovao šta radi čovek.

Samo ga tu i tamo prekidao kolega color commentator ako se desi kakav baš big play. I kad je Mašina završio sa free agency krene taj drugi o draftu i u 2. rečenici izgovara "Mič TrubiNski". 

Posle toga ih više nisam gledao osim ponekad ako se zadesi da procenim da je klinja pogledao dovoljno crtaća, pa onda pustim SK i snimak utakmice.

Uglavnom to bude utakmica koju sam već pogledao na gejpasu i prvo što primetim da kraljevi bar 50% vremena samo prevode ono što čuju u slušalicama od espn/cbs komentatora. Koji nivo kurcobolje moraš dostići da bi radio tako nešto?  :lolol:

a što je najgore tih 50% prenosa je nedostižni kvalitet za ovu drugu polovinu kada improvizuju.  

 

:Hail:

Link to comment

I'll just drop this here

 

 

Imaju i oni svog Tomu. 

 

Dok ove sezone uzima tricavih 44 miliona. i sto je najjace niko to ne bi ni pomenuo niti se uzbudio (vec su na prolece svi vlasnici u nacelu prihvatili novi ugovor) da sad ne iskoci Jerry, jer je ovaj isterao ovu sapunicu na sudovima oko Zeke-a.

Edited by Grandilof
Link to comment

Ali ovo "lajftajm osiguranje za familiju" je toliko jadno, jbt, ok, znam da je to tamo skupo, ali zarađuješ 50 milki godišnje, e još preko toga ajd da podjebavam sirotinju dodatno da mi familija bude osigurana. Pritom oni neki nesretnici sa practice squad pola tih para što zarade spiče na oporavke ili šta već, a oni nemaju takvo osiguranje. 

 

Baš je jadan, a nije da to nismo znali do sad. 

Link to comment

Ali ovo "lajftajm osiguranje za familiju" je toliko jadno, jbt, ok, znam da je to tamo skupo, ali zarađuješ 50 milki godišnje, e još preko toga ajd da podjebavam sirotinju dodatno da mi familija bude osigurana. Pritom oni neki nesretnici sa practice squad pola tih para što zarade spiče na oporavke ili šta već, a oni nemaju takvo osiguranje. 

 

Baš je jadan, a nije da to nismo znali do sad. 

lečenje u bolnici može podići račun i preko 100k . ako nemaš osiguranje

Link to comment

Pa i da je milion godišnje (a to su već teži slučajevi) i da mu desetoro članova familije tako bolesno (a valjda nisu), opet, lik mlati 50 miliona i sad liga treba da plaća osiguranje njegovoj familiji, pa baš je ono jadno. Valjda nisu svi debili i invalidi pa niko od njih nije osiguran po nekom drugom osnovu, valjda neko nešto radi. 

 

To za avion i osiguranje (i nakon što on ode sa funkcije) je baš baš dno. No ko jebe mater i vlasnicima, jebo ih on. Neka ih cijedi, ali samo je dodatno pokazao kolika je nula od čovjeka. 

Link to comment

Dok ove sezone uzima tricavih 44 miliona. i sto je najjace niko to ne bi ni pomenuo niti se uzbudio (vec su na prolece svi vlasnici u nacelu prihvatili novi ugovor) da sad ne iskoci Jerry, jer je ovaj isterao ovu sapunicu na sudovima oko Zeke-a.

Nije Jerry skočio zbog Zeke-a nego zato što je imao finansijskog udela u DraftKings a ovaj ih je nagazio...
Link to comment

Pa to su tipični navijači Eaglesa i Patriotsa. Prvi misle da je Jerry hoće da otera Goodella i dovede nekog svog koji će Cowboysima svake sezone narihtati 12+ pobeda, a drugi su ubeđeni da baš svi mrze Goodella samo zato što je kažnjavao i suspendovao Belicheata i njegove. 

Link to comment

Evo ga ovaj o svemu samo ne o Djetsima iz prosle nedelje.

 

Dalje, jeste ja brinem za Jerry Worlda da ce postaviti nekog svoga, daj ne budi smesan na mestu gde su svi milijarderi okolo i gde cveta biznis. Sto se tice ove situacije bas suprotno, navijao sam da Zeke bude tu da ih olesimo sad u nedelju da nema posle nekih izvlacenja, ovako ce kukati sigurno. Bili bi vrlo zanimljivo gledati nas run defence protiv njih, ovako malo sam zabrinut za Dakaru i njegovo zdravlje, valjda im se Smith vrati umesto onog mucenika Chaza inace nece na dobro izaci.

 

A znam i za gambling biznis JJ, povela se dobrana rasprava oko toga bas je Goodell pricao opsirno tokom drafta kod nas i zbog buduce ekipe u Las Vegasu. Ali ne mozete me ubediti da ga komis nije na finjaka malo pecnuo sa ovom suspenzijom i celom propratnom pricom sada i da ovom nije pravo, u svakom slucaju zabavno za gledati.

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Edited by Grandilof
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...