Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

Gol je ne samo prelep vec i izuzetno bitan i u prelomnom trenutku utakmice. Bejlovi golovi su doneli dve titule Realu, svaka cast i respect za velskog majstora.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Dojče patriotizam u pokušaju, budalaština. Karius je posle tog lakta najnormalnije ustao i pokazivao sudiji kako ga je smrad udario - ne može Ramosov lakat nikako da bude opravdanje a ono rolanje lopte Benzemi na nogu minut-dva kasnije. Nije imao potres mozga.

 

taj potez bi morao ramosu da zabrani bavljenje fudbalom 6 meseci.

da su uefa i fifa posteni...

Link to comment
2 minutes ago, MocaVukotic said:

meni je bolji onaj protiv barse kad je protrčo pored nekog jadnička 20 metara kroz aut

 

Mislio sam na LS titule. :) Ali podsetimo se i toga:

 

bale.gif

Edited by Meazza
Link to comment

Mene je juce odusevio i onaj pas spoljnim delom stopala za mislim Benzemu. Real je poceo zaista da igra tek kad je Gareth usao na teren.

Link to comment

gledao sam PMC i pitaju ga u vezi izostanka iz startnih 11, kaže razočaran je, to nije ono čemu se nadao kad je došao, ima celo leto da razmisli gde će i šta će, i da li će uopšte

Link to comment
8 minutes ago, Meazza said:

Mene je juce odusevio i onaj pas spoljnim delom stopala za mislim Benzemu. Real je poceo zaista da igra tek kad je Gareth usao na teren.

+1 

fenomenalnost

Link to comment
31 minutes ago, MocaVukotic said:

meni je bolji onaj protiv barse kad je protrčo pored nekog jadnička 20 metara kroz aut

Mark Bartra, nesuđeni naslednik Humelsov.

Link to comment

4CA7DECE00000578-5776637-Salah_suffered_

 

I dalje ne shvatam kako ovo golim okom nije moglo biti vidljivo nego samo pomocu kamera. 

 

Gore fali deo recenice koji stoji na spanskom: "(Zelim ti) brz oporavak, Salah. Buducnost te ocekuje."

 

S vedrije strane, procitao sam da ce Mo verovatno uspeti da se oporavi do SP.

Edited by Meazza
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...