Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

Pa nije ni Konte, ni Simeone. Znači zameraš mu što nije kao SAF iz najboljih dana :D 

 

Kažem ti, za taj free-flowing fudbal traži se određeni tip igrača, kojima se onda konstantno hrani ego - što takođe rade svi treneri, svako u svom stilu - Klop svoje ubeđuje da su sposobni da se zajebavaju, da igraju na gol više sa svakim, da svakog mogu da pobede a da nije tako strašno što od svakog mogu i da izgube.

 

Ne možeš u istom timu da imaš i taj mindset a i onaj "rezultat über alles, noge lomim zubi mi krvavi" kakav imaju manje ludi & lepršavi timovi. A niko nije sposoban da se u 90 minuta prestroji iz jednog u drugi režim. Postoji određeni raspon prilagođavanja, i Klopp u njemu pokušava da operiše, ali ne može da se ide iz krajnosti u krajnost. 

 

Edit: Psihologija na stranu, ja sam odavno pod utiskom da su Klopovi fizički zahtevi tu veći problem. Svaki tim na svetu je defanzivno slabiji kad se izmori, lakše pada koncentracija, češće se dešavaju gluposti... a Klop svoje iscedi do poslednje kapi znoja u skoro svakoj utakmici, jer to zahteva takav stil igre.

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

Клопарини тимови су играчки најлимитиранији. Има пар чуда, и онда огромне рупе, Ловрене, Бендере и сличну боранију...Било би супер да се види како би Ливерпул изгледао да се уложи 200 милиона на лето. Била би то сурова доминација.

Link to comment
12 hours ago, Majo said:

Nemam pojma, Arie. To je bila jedna duboka analiza u studiju sa sve nutricionistom.

 

 

Uz pretpostavku da nece bas na dan utakmice otici u Kijev, obojica ce imati status putnika tako da mogu da krkaju koliko hoce pa posle van Ramazana da nadoknade sve preskocene dane.

Link to comment

A to važi za svako putovanje, ne samo hadžiluk? :unsure: Tako ću onda i ja posle konverzije (27. 5. 2018.), svaki dan putovanje do obližnjeg fast food restorana.

Link to comment

Ne znam da li znaš, ali tehnički se svi rađamo kao Pravoverni - tek posle nas, obično u detinjstvu, zavrbuju razni nemuslimanski sektaši i navijači Mančester Junajteda, Allah yakhthek. 

 

Ali nekima od nas se kasnije u životu, alhamdulila, ipak ukaže Mohamed Salah.

Link to comment

:lolol:

 

Mislim da treba i Wales da uzme Grand Slam u Ragbiju... Jel ima šanse?

 

Edit: nema, pukli od Engleske... :( Onda ništa...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...