Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

11 minutes ago, John Coltrane said:

Bazendzije gube pravo da nam kazu "cuj navijaci Mancestera se zale na sudjenje"

 

ahahahahaha... dobar vic:hail:

Link to comment
  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

5 minutes ago, radnik said:

Real kao poslednja nada :Hail: uzdanica celog PPP :laugh:

 

Ja ću za naše, jbg.

 

Već sam vam oprostio što ste Njega pokrali, bole me brige sad za romu realno. Koristim situaciju čisto da skrenem pažnju na bitniju nepravdu. :sleep:

Link to comment
12 minutes ago, ArleKino said:

 

Zašto? Misliš da će gurati i Liverpool protiv Reala kao što je (neuspješno) gurao i United?

 

Čakir gurao Junajted = bes, ludilo

 

Što bi rekao glavni junak jednog epa moje mladosti - ža dlaku šinko! Romi falilo još cca 5 min.

 

Na stranu sve, i bez želje da navlačim bijes matorih koji highly vrednuju tvrd, momački fudbal na statistiku i mišiće, elem, u tome je neka iskorišćenost ofanzivnog fudbala - u svakom slučaju možeš računati da će dati dva gola, a posle jbg, kako se poklope kazaljke.

Link to comment
13 minutes ago, crtamOrasi said:

Bezobrazan si, neću te uzeti za ozbiljno. 

 

Ozbiljno, sta je probem? Sto sudija nije svirao 4 penala Romi (sorry ali nije sviran penal kad je gurnut mane niti ruka  Naingolana)? Ekipi koja za 45 minuta nije sutnula u okvira gola a igrala sa 3 napadaca a ukupno 6 kad je igrala 4-2-4? Ekipi koja je primila 7 golova za 180 minuta? Ekipi pored koje Lovren, penzioner Milner, mladjani Robertson i Alexander-Arnold izgledaju kao wonderkids sa fm-a?

 

 

Edited by Zlurad
Link to comment

pade i poslednja iluzija o "poštenju"

liverpul svoje odradio ali sudija je nedorastao za polufinale. moglo je ovo u produžetke..

Link to comment
Just now, Zlurad said:

 

Ozbiljno, sta je probem? Sto sudija nije svirao 4 penala Romi? Ekipi koja za 45 minuta nije sutnula u okvira gola a igrala sa 3 napadaca a ukupno 6 kad je igrala 4-2-4? Ekipi koja je primila 7 golova za 180 minuta? Ekipi pored koje Lovren, penzioner Milner, mladjani Robertson i Alexander-Arnold izgledaju kao wonderkids sa fm-a?

 

 

 

Imaš pravo, zaslužila je skroz ekipa koja je primila samo 6 komada za 180 min. da se brutalno krade u njenu korist. 

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

A ovo je jak argument da je Roma primlia 7 golova za 180minuta - kao da Live nije primio 6 

 

Pa brate, ako ti u odbrani igra Lovren, Klavan, brani ti Karius ocekujes valjda malo vise od svega toga, zar ne? :)

Link to comment

Ljudi Skomina i Cakir su u top 3 trenutno na svim UEFA listama, nema boljih. Mora VAR da se uvede, ne moze da se sudi ovako.

Link to comment

A i onaj čist ofsajd protiv sitija bio daleko od gola, greota da se to računa. Takođe nije velika šteta što nisu priznali ono u drugoj za -1 jer je liverpul dao neke golove posle toga.

 

Mnogo se mi pravimo pametni, zna UEFA šta radi.

 

nothing_to_see_here_naked_gun.gif

Edited by Ruxin
Link to comment

Ruxi, dobro je da si nam oprostio™ krađu™, inače bi čovek pomislio da opako smaraš. I dalje nisam siguran kako si izmislio ona četiri gola koje su sudije ostale dužne Sitiju (ja se sećam najviše tri), a zaboravljaš da je jedinim golu koji su postigli (uz primljenih 5 (pet!)) prethodio faul Sterlinga nad Mr 75 mil.

 

Za ovo večeras, razumem ljude što u afektu leleču i zaklinju se na krvnu osvetu protiv mrskih Liverpulđana, ali verujem da će se za koji dan smiriti i shvatiti da je suđenje bilo prosto loše, ni u kom slučaju presudno. Romi ukradena dva penala, Liverpulu ukraden jedan, Romi poklonjen jedan. Skomina i ekipa su se solidno obrukali, ali utakmicu nisu pokvarili oni nego Klopp i njegovi cockless wonders, koji ovog puta nisu mogli da smognu snage ni za 20 minuta pristojnog fudbala. Nepodnošljivi su kad pokušavaju da čuvaju rezultat, apsolutno nepodnošljivi.

 

Za Frankovce bi verovatno najbolje bilo da prime gol rano, pa da Klopp umesto Salaha ubaci Klavana već oko 30. minuta, pa onda ovi da utrpaju jedno šest.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

 

 

Za Frankovce bi verovatno najbolje bilo da prime gol rano, pa da Klopp umesto Salaha ubaci Klavana već oko 30. minuta, pa onda ovi da utrpaju jedno šest.

Ubacivanjem Kalvana ide na teoriju velikih brojeva? Kao, jednom neće primiti gol kad ga ubaci?

 

Hoće Džan biti bar za klupu za finale, ili izlazimo na megdan sa balvanom, penzionerom i holandski midžetom, pa ako se neko povredi u sredinu će Firminho?

Link to comment
15 minutes ago, John Coltrane said:

A ovo je jak argument da je Roma primlia 7 golova za 180minuta - kao da Live nije primio 6  :D

 

 

 

7>6

 

Inače, suđenje je kao takvo bilo očajno, ovo da je Roma pokradena je samo preuveličavanje, prosto Liverpul je bio bolji. Nedosuđena dva penala njima, Liverpulu jedan, oprošteno im više žutih kartona koje su morali rutinski da dobiju, što zbog simuliranja, što zbog faulova, sviran im je penal koji je sviran samo zato što prethodna dva nisu. Lista je poduža i potkačene su obe strane.

 

Mene je jako iznerviralo poslednjih 20ak minuta, Liverpulovi igrači su se dosta isključili, u svojim glavama su već završili utakmicu i nadam se da će Klop da im jebe mater zbog toga. Ali s druge strane, ovo što smo gledali večeras je upravo Liverpul, najbolja zabava koju fudbal može da ti pruži.

 

 

 

Link to comment

lol vini, najjače da ću da brojim drugo poluvreme. 

 

-1 (iz ofsajda :fantom: ) i 45 minuta fudbala, to ja pamtim iz te utakmice. Kad nam je poslata poruka da se džabe trudimo isključili smo se i pep i ja i igrači. Sad da me pitaš koji je rezultat bio na kraju, nem pojma realno. :sleep:

Edited by Ruxin
Link to comment

Pa prebroj bar nedosuđen faul Sterlinga kod prvog & poslednjeg gola, to je bilo u prvom poluvremenu.

 

5 minutes ago, radisa said:

Hoće Džan biti bar za klupu za finale, ili izlazimo na megdan sa balvanom, penzionerom i holandski midžetom, pa ako se neko povredi u sredinu će Firminho?

 

Can još nije počeo da trenira, tako da se ne zna kad će opet na teren. Predviđa se negde u maju, ali kad će biti spreman da zaigra nemam pojma. 

 

Lallana se doduše oporavio i sad trenira normalno, trebalo bi da bude u timu. Teško da će početi ako su živi Milner, Henderson, i Wijnaldum, ali bar da na klupi postoji kakva-takva zamena za veznjake. Stvarno se užasno istanjio roster, valjda će se nekako dokotrljati do kraja sezone ovi što su do sada preživeli, a u finalu šta nam da dobri Bog, ir-rahman ir-rahim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...