Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

Absolutely anyone in whooole of Britain. And EU. Possibly US. (Comes in all colors, as long as it's orange.)

 

Tamo gde još nemaju mogućnost naplate, strimovi im se automatski blokiraju čak i ako su nominalno besplatni - bar je tako bilo do sada. Ali ako imaš neki VPN pa im se uvališ kao Britanac, mora da radi.

 

Ako ne, tu je uvek r/soccerstreams sa identičnim sadržajem.

Link to comment
  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

On 8.5.2018. at 19:29, dragance said:

Šta bih dao da da crveni Ronaldu hihihi

 

ako je sudeci po poslednjem finalu gde se to desilo, ne bih ja za to navijao.

Link to comment

Drago PPPučanstvo™, samo da vam se javim da polazim za Kijev. Biće vrhunski provod, a biće i još bolje od toga ako uđem na utakmicu, tako da vas pozivam da mi držite fige. Naravno, što se tiče utakmice, samo neumereni optimizam i ništa drugo.  Videću da okačim i poneku sliku. Sportski pozdrav!

 

Link to comment
3 hours ago, copkillah said:

Drago PPPučanstvo™, samo da vam se javim da polazim za Kijev. Biće vrhunski provod, a biće i još bolje od toga ako uđem na utakmicu, tako da vas pozivam da mi držite fige. Naravno, što se tiče utakmice, samo neumereni optimizam i ništa drugo.  Videću da okačim i poneku sliku. Sportski pozdrav!

 

U zdravlje Kiev. Ja aplicirao za kartu cim uefa otvorila portal, pre jedno 2 meseca, trebalo je da kliknem na pay now i reko: ko ce se maje do Kieva da gleda el klasiko. Eto, da propatim jos malo :/

 

Anyway, ovo je sa btsport strane. Ako kazu da ce biti free na youtubu, ne znam kako mogu geo da blokiraju

Capture.JPG

Edited by Zlurad
Link to comment
1 hour ago, Zlurad said:

 

U zdravlje Kiev. Ja aplicirao za kartu cim uefa otvorila portal, pre jedno 2 meseca, trebalo je da kliknem na pay now i reko: ko ce se maje do Kieva da gleda el klasiko. Eto, da propatim jos malo :/

 

Anyway, ovo je sa btsport strane. Ako kazu da ce biti free na youtubu, ne znam kako mogu geo da blokiraju

Capture.JPG

vrlo lako

Link to comment

Za mene lako, imam vpn. Nego rekoh da podelim info. Opera ima ugradjen vpn a i besplatni mog da zavrse posao, makar za 90+ minuta tekme

Link to comment

Reneovo "vrlo lako" odnosi se na tvoje pitanje "kako mogu da geoblokiraju na YT".

 

BTW zar nije Opera ugasila podršku za taj free VPN nedavno?

Link to comment
9 hours ago, copkillah said:

Drago PPPučanstvo™, samo da vam se javim da polazim za Kijev. Biće vrhunski provod, a biće i još bolje od toga ako uđem na utakmicu, tako da vas pozivam da mi držite fige. Naravno, što se tiče utakmice, samo neumereni optimizam i ništa drugo.  Videću da okačim i poneku sliku. Sportski pozdrav!

 

 

Значи 0:0. :Jova:

 

Срећно, Копи! Мене би својевремено спречило да одем у Бари само да сам био окружен бодљикавом жицом и наоружаним стражарима. Штета само што ми се управо то и десило, а чекао сам ту текму цео живот. Срећом те сам био на Бајерну, иначе не бих преживео. У то име - ако уђеш, волео бих да победите.

Link to comment
1 hour ago, Прслин said:

 

Значи 0:0. :Jova:

 

Срећно, Копи! Мене би својевремено спречило да одем у Бари само да сам био окружен бодљикавом жицом и наоружаним стражарима. Штета само што ми се управо то и десило, а чекао сам ту текму цео живот. Срећом те сам био на Бајерну, иначе не бих преживео. У то име - ако уђеш, волео бих да победите.

Какав си ти деда да не кажем баба.:Jova:

Кад помислим много ми је драго што сам у пролеће 1976-те кад ме је матори питао хоћу ли да кренем у школу ја као из топа избацио да би хтео да понављам забавиште. Дрезеден, Минхен, Бари па Западни Срем и Источна Славонија...

Link to comment
 
Значи 0:0. :Jova:
 
Срећно, Копи! Мене би својевремено спречило да одем у Бари само да сам био окружен бодљикавом жицом и наоружаним стражарима. Штета само што ми се управо то и десило, а чекао сам ту текму цео живот. Срећом те сам био на Бајерну, иначе не бих преживео. У то име - ако уђеш, волео бих да победите.
Hvala, ovo bi mi bilo treće finale LŠ pa znam već kako je, ne propušta se. Inače na granici sa Mađarskom nas je dočekao carinik koji je videvši obeležja Liverpula, samo smoreno podigao rukav i pokazao nam tetovažu grba Rome [emoji38]
Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:

Reneovo "vrlo lako" odnosi se na tvoje pitanje "kako mogu da geoblokiraju na YT".

 

BTW zar nije Opera ugasila podršku za taj free VPN nedavno?

 

Znam na sta je mislio. Nije ugasila, ima Opera vpn, evo sad sam proverio. Mada je problem sto ne mozes da biras nego gde te odvede. Evo mene sad rutovalo preko Rusije do Holandije. Koliko znam imaju i Englesku u meniju.

 

2005. sam imao kartu i nisam otisao. Liverpul uzeo. 2007 sam imao kartu i otisao. Liverpul jbg. 2018 sam imao kartu ali nisam otisao. Da se ponovi :D

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...