Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

10 minutes ago, Meazza said:

 

Moguce, sorry.

 

Opušteno, kao znak dobre volje sad čak neću ni da te pwnujem ukazivanjem da nisam uopšte pisao u utorak :fantom:

 

Inače dok pričamo ozbiljno da kažem da imam pametnija posla nego da pišem po forumu, te sam prinuđen da pronalazim razloge da pišem po forumu. Zato se ponekad možda malecno proseravam. Inače ne mislim da postoji neka zavera da se liverpul gurne u finale, mogu da progutam pogreši čovek, mnogo je to zajeban posao a naša očekivanja prevelika. Pep će i onako da ih niže kad uvedu taj smarački var, a za klopa je ovo jedinstvena prilika da rutinski izgubi još jedno finale, tako da...meh, napred liverpul

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

Realno, jebalo vas sudjenje i jebale vas sudije.  Pogresio kod ofsajda  za par milimetara, daj da streljamo coveka, ne zasluzuje da zivi tako corav. Kada se sve sabere, bolji tim je prosao dalje.

Link to comment

^Jeste, i protiv rome i ono kad su brutalno pokrali pepa...

 

Bajern nisam gledao drugu, ali najjače da je nemački dešamp bio bolji od bilo koga :lolol:

Edited by Ruxin
Link to comment

Ево, почело да се намешта и на форуму: погледајте када је Руксин постовао, а када ја. :angry: 

 

edit: Баш чудно, након едита се заменио редослед постоава, пре тога је Руксинов био изнад мог иако је две секунде млађи. 

Edited by Прслин
Link to comment
12 minutes ago, Ruxin said:

Zato se ponekad možda malecno proseravam.

 

Ne budi strog prema sebi, uopšte se ne primijeti :D

 

Svim silama uz Lpool,  jebeš one šminkere.

Link to comment
42 minutes ago, John Coltrane said:

Ali ti ces vecno ostati smarac :dry:

 

48 minutes ago, Meazza said:

 

Moguce, sorry.

:happy:

Link to comment
38 minutes ago, kipo said:

 

Ne budi strog prema sebi, uopšte se ne primijeti :D

 

Svim silama uz Lpool,  jebeš one šminkere.

Pa jako je tesko navijati za Real. Mislim, kostace nas™ posle to silnog zajebavanja i 6:3 and all that, ali fuck it dosta je bilo Barce i Reala. A drugo potpuno je nemoguce izmedju Zidana i Kloppa navijati za Zidana, neprirodni blud. 

Edited by MancMellow
Link to comment

 znaci sprdaju se ljudi veci deo dvomeca i opet lagano u finalu, kad hoce melju, a onda velikodusno prave dramu, carevi :D

Quote

 Liverpool are in the Champions League final despite losing the last 100 minutes of the semi-final 6-2

 

 

ima i ovo u poslednja 4 meca, prvih 75 min  9-2

poslednjih 15 min 0-6

 

Klopp definitivno nesto pogresno radi. U poslednjih 5g (gde ulazi i godina kad je uzeo slobodno) svega 3 evropska finala :cry:  i slepac bi sa ovim timom Liverpoola i onim Dortmunda napravio vise.

Link to comment

Radi nešto pogrešno = forsira aresivan napadački fudbal od kog mu se igrači troše i povređuju i padaju u finišu utakmice.

 

Ispravije bi bilo da mrljavi u posedu pa odigra 1-1 u gostima, 2-2 kod kuće, i doviđenja.

 

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

Radi nešto pogrešno = forsira aresivan napadački fudbal od kog mu se igrači troše i povređuju i padaju u finišu utakmice.

 

To stoji.

 

Najveci mu je problem sto ne radi na zatvaranju utakmica i kvarenju ritma protivnika. Dobro, da zatvaras utakmicu sa Klavanom je nerealno jer time samo dobijas jos jednog protivnickog igraca u 16 metara. Lose postavlja taktiku "sta da radimo kad vodimo a ima jos 15 minuta do kraja". Slabo driluje igrace za kvarenje ritma protivnika, za "kradju" vremena i sve ono sto generalno mrzim, tipa Real protiv Bajerna,  kad su od 65. minuta svirana 80 faulova nad igracima Reala, doktori ulazili na teren jedno 6 puta, igraci Reala dobijali opomene od sudije zbog odugovlacenja al jbg, jedan od razloga zasto imaju 12 titula Lige Sampiona + Barselona + Italijani. Mora znas kad da zapnes napred, kada da pokusas da ukrades i sekund, ako mozes. Mrzim to ali na tim sitnicama u trenucima kad protivnik dobija ritam se dobijaju ili gube utakmice.

 

 

Link to comment
39 minutes ago, Zlurad said:

 

To stoji.

 

Najveci mu je problem sto ne radi na zatvaranju utakmica i kvarenju ritma protivnika. Dobro, da zatvaras utakmicu sa Klavanom je nerealno jer time samo dobijas jos jednog protivnickog igraca u 16 metara. Lose postavlja taktiku "sta da radimo kad vodimo a ima jos 15 minuta do kraja". Slabo driluje igrace za kvarenje ritma protivnika, za "kradju" vremena i sve ono sto generalno mrzim, tipa Real protiv Bajerna,  kad su od 65. minuta svirana 80 faulova nad igracima Reala, doktori ulazili na teren jedno 6 puta, igraci Reala dobijali opomene od sudije zbog odugovlacenja al jbg, jedan od razloga zasto imaju 12 titula Lige Sampiona + Barselona + Italijani. Mora znas kad da zapnes napred, kada da pokusas da ukrades i sekund, ako mozes. Mrzim to ali na tim sitnicama u trenucima kad protivnik dobija ritam se dobijaju ili gube utakmice.

 

 

 

Ja mislim da ne stoji. To je kao da lepoj i pametnoj devojci zameraš što ne ume plug da povuče. Ne ume pa ne ume, jebiga, niko nije savršen. 

 

Nije lako sagraditi tim sposoban da jurca i napada i slobodno improvizuje, nije lako razviti ni taj ofanzivni mentalitet, isto kao što nije lako razviti defanzivnu disciplinu pa da budu Simeonovi neuništivi mesari ili Murinjove falange zla. Znači, negde mora da se napravi kompromis. Klopp kompromis pravi u korist otvorene, brze, atraktine igre, vreme se retko krade, kartona imaju najmanje u PL, a golova najviše u LŠ. Ja taj izbor poštujem iako me često iznerviraju njegove posledice.

 

Žao mi je doduše igrača koji najviše rade i fizikališu cele sezone, pa su najviše izloženi riziku od povreda. Ove godine su to Can i Ox, ranijih godina su bili neki drugi, a biće ih svakako i ubuduće. 

 

Link to comment
17 minutes ago, Weenie Pooh said:

Znači, negde mora da se napravi kompromis

 

Jednostavan kompromis je da ne mora da se juri da se izvede aut u 87. minutu, da ne mora u 89. minutu da se korner izvodi sa 8 igraca napred, da ne mora u situaciji 3 na 3 da se lopta da Svemocnom koji pokusava da sutira sa 25 metara da bi oborio neki rekord, da se igra petom kad si jedan na jedan, da ne pokusavas da radis replay Kicanovic-Slavnic na 30 metra od protivnickog gola kad ti je 3 igraca slobodno. Lista se nastavlja. Simeone, Murinjo, Konte, Ferguson...Svi su oni imali ofanzivne ekipe i davali puno golova (dobro, Murinjove nisu) ali su znali kad je dosta zajebavanja i "show must go on" fora

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...