Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

...

3 crvena?

 

meni je rijeka od tada simpa. za real igrali štilike, kamačo, i mislim šuster

za rijeku mauro ravnić, sredojević, malbaša, gračan...

 

kakvo je to demoliranje bilo na kantridu

:o

 

@arle & raskopcani

dugo je taj mit vladao da je desnica dobio crveni zbog prigovora. crveni je dobio jer je pomerio loptu kod nekog faula

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

to već spada u mitove i legende, taj "prigovor" desnice... inače prva tekma na kojoj sam bio, a da nije igrao partizan, bilo je finale kupa hajduk-rijeka na JNA, mislim 1987. bilo jedno dvajs hiljada ljudi, svi minus par hiljada splićana navijali za rijeku, 0-0 regulare, isto i produžeci, i onda, nakon 11 serija, hajduk dobija na penale....

 

pardons, bilo je 1-1 regulare, asanović penal, pa onda pred kraj rijeka izjednačuje

Edited by MocaVukotic
Link to comment

to već spada u mitove i legende, taj "prigovor" desnice... inače prva tekma na kojoj sam bio, a da nije igrao partizan, bilo je finale kupa hajduk-rijeka na JNA, mislim 1987. bilo jedno dvajs hiljada ljudi, svi minus par hiljada splićana navijali za rijeku, 0-0 regulare, isto i produžeci, i onda, nakon 11 serija, hajduk dobija na penale....

Bilo 1-1. Asanovic penal u prvom, pa Mladenovic u drugom pol za Rijeku. Navijaci CZ i P sa Rijecanima na severu JNA. Jug pun Splicana.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

to već spada u mitove i legende, taj "prigovor" desnice... inače prva tekma na kojoj sam bio, a da nije igrao partizan, bilo je finale kupa hajduk-rijeka na JNA, mislim 1987. bilo jedno dvajs hiljada ljudi, svi minus par hiljada splićana navijali za rijeku, 0-0 regulare, isto i produžeci, i onda, nakon 11 serija, hajduk dobija na penale....

tad su isto kukali da su bili pokradeni, al se nesećam detalja

sudio zoran petrović

 

oni su zvezdu tukli malo malo u beogradu, a mi ih nismo dobili na kantridi 20-30 godina

dobili smo ih prvi put posle te decenijake dominacije 80 i neke, a kuriozitet je da smo igrali u njihovim dresovima(plavim) jer su dresovi u kojima smo izašli bili suviše slični

Link to comment

Žitograd sabijao španske vaterpoliste desetak minuta i zasluženo izjednačio. Prošlo im je nekoliko pasova u prostor po zemlji, voda nekim čudom nije zaustavila loptu a protivnička odbrana nije uspela da ih preseče čak ni uz pomoć "vodenih" uklizavanja.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...