Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

Neonske ulice?! Uvek su me fascinirale ove spodobe koje izdaje PGP, a koje se oglasavaju samo na HT tekmi.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

Ja sam Rijeku (klub) zagotivio zbog Nenada Gračana. Bio sam srećan kao roda kada mi se pre nekoliko godina pridružio na večeri u svom restoranu u Opatiji.

Link to comment

?¿

 

Ćuti i budi srećan što to ne vidiš i ne čuješ. Svaki put kad posetim matorce u Srbiji zapadne me nešto od tih PGP RTS bendova, dođe mi da skočim sa terase momentalno.

Link to comment

kad već traju "sećanja", iskoristio bih priliku da upoznam ove mlađe članove sa gorepomenutim dvomečom rijeke i real madrida u drugoj rundi uefa kupa 1984/85, rijeka dobija prvi meč na kantridi sa 3-1, usput očitavši lekciju kraljevskom klubu, briljirali fegić i desnica, u revanšu real dobija 3-0 posle neviđene, bezočne sudijske krađe u drugom poluvremenu, dva crvena kartona za riječane uz izmišljen penal. u prvom kolu su izbacili real valladolid pobedom u gostima od 4-1.

Link to comment

kad već traju "sećanja", iskoristio bih priliku da upoznam ove mlađe članove sa gorepomenutim dvomečom rijeke i real madrida u drugoj rundi uefa kupa 1984/85, rijeka dobija prvi meč na kantridi sa 3-1, usput očitavši lekciju kraljevskom klubu, briljirali fegić i desnica, u revanšu real dobija 3-0 posle neviđene, bezočne sudijske krađe u drugom poluvremenu, dva crvena kartona za riječane uz izmišljen penal. u prvom kolu su izbacili real valladolid pobedom u gostima od 4-1.

Gluhonijemi Damir Desnica dobio crveni zbog prigovora ili tako nesto?

Link to comment

Gluhonijemi Damir Desnica dobio crveni zbog prigovora ili tako nesto?

Da, to... :isuse:

 

Jebeni real je uvek bio jebeno povlašćen...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...