Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

Gruja, lep šut...

Još lepše je izbacio Salaha u kontru malo pre tog šuta. A malo ranije doduše napravio glup faul.

 

Klopp bi mogao da toleriše propuste u odbrani u zamenu za sposobnost da bar nešto odigra napred, i ubaci ga u startnu postavu protiv Palasa.

 

Jesu li Gruja i Milivojević igrali zajedno u Zvezdi ili je ovaj drugi otišao ranije?

Link to comment

Ceski fudbal je izgleda bas u qrcu...

 

Verovatno su im ispali svi predstavnici u Evropi, ne znam da li im je ostao jos neko osim Slavije.

 

Steaua je dobra ove sezone, danas su igrali bez Budeskua. Alibek je odlican napadac.

Link to comment

Jebiga, onda jedino da se nadamo da se Klop u srpski fudbal razume koliko i ja pa ga ipak gurne u postavu zbog iskustva protiv bivšeg saigrača :(

Link to comment

Verovatno su im ispali svi predstavnici u Evropi, ne znam da li im je ostao jos neko osim Slavije.

 

Steaua je dobra ove sezone, danas su igrali bez Budeskua. Alibek je odlican napadac.

 

Gledam sad kod Ceha je ipak ostala i Viktorija u kvalifikacijama za Le, a i neki  Zlin. Trazim protiv koga igraju, pomislio sam da je greska, ali ladno su direktno u LE, valjda su uzeli kup tamo...

 

Od sledece sezone ceski sampion ide direktno u ligu sampiona

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...