Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

Sporting ima tranziciju da resi Rumune u revansu, mada je Steaua bolje slozena ekipa nego pre dve godine protiv nas. CSKA je uglavnom odradjivao tekmu, ali pobediu nisu zasluzili. Ignasevic i Berezucki imaju zajedno 100 godina, slabo su pokretni, ali i dalje odlicno poziciono igraju, tesko im je napraviti sansu. APOEL je takticki mnogo namazana ekipa za Slaviju, utakmica me dosta podsetila na onu sa Partizanom na Kipru, a bojim se da ce takav da bude i revans, kiparska legija stranaca ni od Reala ne bi primila vise od tri komada. Morace Cesi rano da ih otvore u revansu, mozda i da u prvom poluvremenu stignu prednost, navijamo za njih. Kopenhagen se provukao protiv Azera.

Link to comment

Veceras Juve i Roma navijaju za Nicu. Nisam znao da se novac od CL tako dele da ako ima vise predstavnika, ima manje i para. Mada je logicno.

 

Ne razumem ni zasto je Juve prosle CL zaradio oko 30% vise para od Reala... Ok, eliminacijom Rome zaradili su 6M vise ali ipak... mozda jer je bilo vise spanskih predstavnika u eliminacionoj fazi?

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Samo da izjavim da ne pamtim kada sam nekom klubu tako žarko želeo prolaz kao Rijeci sada, a njihovom protivniku u isto vreme ispadanje i po mogućnosti gašenje/likvidaciju kluba.

 

U drugim vestima, Žitograd™ se solidno drži protiv Sevilje iako su realno za klasu slabiji. Primili su jeftin gol rano ali pokušavaju nešto, mada uglavnom jalovo. Bizarno je kada vidiš da Clichy igra tamo.

Link to comment

Samo da izjavim da ne pamtim kada sam nekom klubu tako žarko želeo prolaz kao Rijeci sada, a njihovom protivniku u isto vreme ispadanje i po mogućnosti gašenje/likvidaciju kluba.

 

+1 za riječane, još od onog epskog dvomeča sa realom osamdesetineke

 

+101 za zumbulijakos

Link to comment

Ja sam Rijeku (osim zbog grada Rijeke kao takvog/e) zgotivio kad sam prvi put čuo Radio prenos Ivana Tomića koji je imao razne varijacije stihova za njihovog centarhalfa Palisku..I Paliska, ali lopta skliska :D

Edited by Ivo Petović
Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...