Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Steta imali smo ih u jednom trenutku, ali su njihovo iskustvo, trojke  i crnci ipak bili preveliki zalogaj. Kapa dole i velikom magu na njihovoj klupi koji se bukvalno vratio iz mrtvih i preuzeo klub od brata Djordjija. Imamo par simpaticnih mladaca, plus se recimo kakanj jako lepo unosi u facu i kvalitetno cese ramenom u prolazu. 

Link to comment

Tvoj avatar malopre pricao da voli da njegov tim sutira trojke, je jos kao igrac voleo da i opaljuje. Mag je dodao i da su Slovenci trojkama uzeli PE i da on svaki put kada igrac ostane sam za 3, a ne ispali, odmah istog salje na klupu. :Hail:

Link to comment

 

Biografija
Rođen je 25. maja 1979. godine.

 

Završio je Višu poslovnu školu. Vlasnik je privatnog preduzeća "Bavaria motors". 

 

Kao predstavnik Nove Srbije bio je do novembra 2015. član Gradskog veća u Čačku, zadužen za oblast rada malih i srednjih preduzeća.

 

U novembru 2015. napustio je Novu Srbiju, istupio iz Gradskog veća i prešao u Srpsku naprednu stranku, uz objašnjenje da u tu stranku želi da "donese novu energiju".

 

“Bio sam član Nove Srbije 15 godina, a u SNS sam ušao sa namerom da donesem novu energiju. Sada bih voleo da se svi skupimo i da krenemo da radimo za Čačak zajedno. Premijer Vučić ne mora da radi za Čačak, mislim da mi treba da se organizujemo, da mu skinemo teret s leđa i da osmislimo priču kako bi što više mladih Čačana ostalo da živi u gradu - izjavio je Mijailović.”
Blic, 19. 11. 2015. godine
 
U maju 2015. godine postao je član Upravnog odbora FK "Partizan".

 

:pera:

 

Coki dobio ozbiljnu konkurenciju!

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...