Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Ali je Dzile iz tog jada iscedio maksimum, ako zanemarimo onaj raspad na kraju protiv FMP-a koji je u krajnjoj liniji i nebitan, sto se za Mutu ne bih mogao kladiti.

 

Kako ne, samo je problem sto smo mi najbolje igrali na pocetku sezone i onda lagano curili. Dobijali smo mi i Zvezdu sa malo spustenim gardom, ali videlo se da nemamo ni snage ni znanja bogami. Proitiv Cedevite nije bilo nikakve sanse. FMP je naravno nebitan, sem za malo srece Cokiju junioru.

 

Mozda i nije lose sto ce Muta svojom GSW kosarkom da oslobodi i rastrci decu, ali to ce imati svoju cenu u najozbiljnijim takmicarskim tekmama. A mozda se nesto i skocka, videcemo. Samo, bez jos jedne dobre petice bicemo filovani i kad treba i kad ne treba.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ili nas je malo vise kenjalo na pocetku sezone (koliko smo utakmica dobili na jednu loptu, svaku drugu otprilike), sto nam se posle vratilo, pa je na kraju sve doslo na svoje mesto.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Ono prošle godine je bila rapsodija u odnosu na ono šta nas čeka ove sezone.

Prošle godine smo se bar plasirali na F4 ABA lige, ove ćemo se kidati za opstanak.

Link to comment

pa valjda ce ovaj sns-ovski sljam koji je usao u klub valjda da vam da neke pare, da dokupite jos to sto vam fali, sa ovim drugim crncem, i sa jos jednim visokim crncem moze to biti zanimljiva ekipa.

Link to comment

Mozda i nije lose sto ce Muta svojom GSW kosarkom da oslobodi i rastrci decu, ali to ce imati svoju cenu u najozbiljnijim takmicarskim tekmama. A mozda se nesto i skocka, videcemo. Samo, bez jos jedne dobre petice bicemo filovani i kad treba i kad ne treba.

 

Ne bih da mracim, ali meni se Mutavi nimalo ne svidja. To oslobadjanje i rastrcavanje dece ce da se pretvori u kaubojstinu i lezilebovanje. Cuj Salic i Vanja hoce da treniraju ozbiljno, pa treninzi kod Mute su smehotres.

 

Evo vrtim sad po glavi, ne secam se koji to igrac, osim ponekog crnca, je eksplodirao kod Mute u Radnickom, toliko da se moglo reci da je spreman evropski igrac nakon sezone? Pa njemu je Boban bio neupotrebljiv (dobro, ajde, to je bio Boban pre Miloja), Jovic mu je bio treci plej, Kalina metiljav, Dragan je eksplodirao tek u Partizanu, Cakarevic je ispao bolid. Ko jos? Od cele ove plejade Dulovih i Radonjinih igraca u nasoj (ali i drugim reprezentacijama) koga Muta ima, Stefana Bircevica?

 

Pravicemo mi Duloa od blata jos dosta dugo.

Link to comment

pa svi ti metiljavi su bas kod mute postali reprezentativci, a pre mute su igrali za slogu, napredak, novi sad, metalac... dakle bili su kls igraci.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ono prošle godine je bila rapsodija u odnosu na ono šta nas čeka ove sezone.

Prošle godine smo se bar plasirali na F4 ABA lige, ove ćemo se kidati za opstanak.

Zabole me za f4 u kojem nemas sta da trazis i posle kraja sezone ti ostene 0 igraca (ako odbijemo one jos iz ere debelog)... Dovodis iz inostranstva izraubovane rage na godinu dana(Robinson ce uci u eniklopedije kao primer), a sa druge strane se hvalis da si ekspert za koldz kosarku ... Dzile jeste cedio suvu drenovinu ali od cedjenja apsolutno nismo dobili nista

Link to comment

igrao je u vojvodini i tu je dobio poziv za reprezentaciju od dude, kad muta nije bio u reprezentaciji. nije ostao u vojvodini, seldece seozne je igrao u radnickom.

Link to comment

bio je na sirem spisku 2011. cini mi se, ali ga te 2011. niko nije uzeo iako je bio na sirem spisku, tek ga muta 2012. dovodi u rkg. a na prvo veliko takmicenje (2013.) odlazi nakon te sezone sa mutom u rkg.

Link to comment

Zabole me za f4 u kojem nemas sta da trazis i posle kraja sezone ti ostene 0 igraca (ako odbijemo one jos iz ere debelog)... Dovodis iz inostranstva izraubovane rage na godinu dana(Robinson ce uci u eniklopedije kao primer), a sa druge strane se hvalis da si ekspert za koldz kosarku ... Dzile jeste cedio suvu drenovinu ali od cedjenja apsolutno nismo dobili nista

 

Šta da ti kažem, uživaj u Mutinoj magijitm ove godine.

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...