Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije bas bio potpuni anonimus, ali niko nije hteo da ga potpise. Bio je on u Zvezdi u Uvalinovoj sezoni, pa na kraju nije potpisao ugovor iz nekog razloga. Bio je i u Partizanu na nekim probama. Duda ga je doveo iz univerzitetske na preporuku zajedno sa Krsticem Nemanjom.

Link to comment

Šta da ti kažem, uživaj u Mutinoj magijitm ove godine.

Da uzivacu gledajuci , Pecarskog, Aranitovica, Gosa, nadam se i nekog novog Vanju ... Bice tu dosta izgubljenih utakmica i individualnih gresaka , ali opet je lakse sve to svariti jer postoji neki smisao (plan, perspektiva)...

Edited by Geo
Link to comment

Svakako ćemo rezimirati na kraju sezone.

Što se tiče plana i perspektive, tu sam još već skeptik (uzimajući u obzir poznavanje Mute i napredne nam uprave)

Link to comment

A kakva je bila uprava sto je sultanu odnela glavu debelog na svilenom jastuku a saopstenja su joj se samo svodila na "Hvala Vucicu" ? 

Od dve godine uzaludno bacenih ne postoji gora perspektiva, tako da na tom polju u najgorem scenariju mogu biti samo isti  ...

Link to comment

Ko je onaj kosmati na klipu, ne vidim ga na spisku igraca. Isti Zeka Milisav :D

 

A rezervisao sam malopre dve karte za Fener. Red je da se poklonim Zeljku i Janu. Moram da idem da pokupim, al ne znam gde je ticketline u Milutina Milankovica 1. Sa koje strane se ulazi, zna li ko? 

Link to comment

A kakva je bila uprava sto je sultanu odnela glavu debelog na svilenom jastuku a saopstenja su joj se samo svodila na "Hvala Vucicu" ? 

Od dve godine uzaludno bacenih ne postoji gora perspektiva, tako da na tom polju u najgorem scenariju mogu biti samo isti  ...

 

Ovo potpisujem. Realno bacene godine.

Link to comment

Ne bih da mracim, ali meni se Mutavi nimalo ne svidja. To oslobadjanje i rastrcavanje dece ce da se pretvori u kaubojstinu i lezilebovanje. Cuj Salic i Vanja hoce da treniraju ozbiljno, pa treninzi kod Mute su smehotres.

 

Evo vrtim sad po glavi, ne secam se koji to igrac, osim ponekog crnca, je eksplodirao kod Mute u Radnickom, toliko da se moglo reci da je spreman evropski igrac nakon sezone? Pa njemu je Boban bio neupotrebljiv (dobro, ajde, to je bio Boban pre Miloja), Jovic mu je bio treci plej, Kalina metiljav, Dragan je eksplodirao tek u Partizanu, Cakarevic je ispao bolid. Ko jos? Od cele ove plejade Dulovih i Radonjinih igraca u nasoj (ali i drugim reprezentacijama) koga Muta ima, Stefana Bircevica?

 

Pravicemo mi Duloa od blata jos dosta dugo.

 

Napravio je on od od ludog Birce reprezentativca kud ces vise :D

Edited by MangupIzCivilstva
Link to comment

Opet Geo ignorise cinjenicu kakav Partizan su DV i PSD ostavili. Pekovic je bar spasio klub od gasenja i stavio Micu Berica idealnog coveka da vodi klub. Onda je napredni olos zajahao i kraj...

Link to comment

Ovo potpisujem. Realno bacene godine.

 

Avi mislite da naredne godine neće biti bačene?

Da je ovo kao početak preporoda KK, pod Mutom i novim predsednikom kluba?

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...