Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, ToniAdams said:

Zar nije gagara onomad mučki tražio svoje novce? 

 

Baš obrnuto. Jedan od retkih košarkaša koji je oprostio većinu svojih dugovanja (dugovali mu valjda oko 120k, oprostio 80k, ostatak mu platili).

 

Dobrodošao Đorđe !!! Goranz, hvala za fotku.

 

 

Link to comment

Daj ne zezajte , u konkurenciji Kaknja i nikog pod kosem ... Naravno da je Gagic pojacanje za aba ligu ... Zivce nam je pretezno kidao na evroligaskim utakmicama,  mi smo sada neki drugi svet koji nije dosastao ni utesnom ulebovom takmicenju... 

Link to comment

Svaka njemu cast sto je zaboravio kako se KKP poneo prema njemu.. Da posetim da mu je i bezbednost bila ugrizena, policija reagovala... maltene je pobegao iz beograda od manijaka koje je onaj zlotvor nalozio protiv coveka proglasavajuci ga za izdajnika.

 

A ovo je veliko pojacanje za nas. Dobrodosao Djordje.

Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

 

Baš obrnuto. Jedan od retkih košarkaša koji je oprostio većinu svojih dugovanja (dugovali mu valjda oko 120k, oprostio 80k, ostatak mu platili).

 

Dobrodošao Đorđe !!! Goranz, hvala za fotku.

 

 

 

20 minutes ago, Timmy said:

Svaka njemu cast sto je zaboravio kako se KKP poneo prema njemu.. Da posetim da mu je i bezbednost bila ugrizena, policija reagovala... maltene je pobegao iz beograda od manijaka koje je onaj zlotvor nalozio protiv coveka proglasavajuci ga za izdajnika.

 

A ovo je veliko pojacanje za nas. Dobrodosao Djordje.

Ček ko je sad u krivu? Meni se javlja da je ipak tražio novce pa da se dulo isro po njemu.

Goranze hvala na fotci

Link to comment
Ček ko je sad u krivu? Meni se javlja da je ipak tražio novce pa da se dulo isro po njemu.
Goranze hvala na fotci
Dulo se isro po njemu zato što je otišao iz kluba u 1 osetljivom momentu.
Link to comment
9 minutes ago, ToniAdams said:

Al otišao je zbog neplaćanja, ne?

 

da, tada nije bilo moderno tražiti svoje pare, za razliku od sada kada ih vujošević potražuje. 

Link to comment

Ljudi, koji vam je? Kad se trazi daj sta das, Gagic je bingo. Realnost je da Partizan ne dovodi koga bi hteo, nego kohoce da dodje. Veliki je i zna pomalo kosarke. Dosta. 

Link to comment
1 hour ago, teacher said:

 

da, tada nije bilo moderno tražiti svoje pare, za razliku od sada kada ih vujošević potražuje. 

ehh kad pbi tako pružio jezik ili prste za radonju što mu je čović dužan ko zna koliko para pa da razumem da imamo ovde jednog svetskog čoveka koji bi da prenese pravila igre iz nfl-a u srpski sport..

ali to je samo niz koji počinje od šaka..

Edited by bradilko
Link to comment
14 hours ago, Filozof manijak said:

Ovde fali ona fotka kad Gagula svira violinu...

 

Ovde fali ona fotka kad protiv Cedevite u Areni na +11 na 5 minuta do kraja pravi potpuno idiotsku nesportsku na Nurkicu (covek je sam ispod kosa i sprema se da zakuca), koji daje kos uz faul, promasuje slobodno bacanje, oni hvataju ofanzivni skok i daju trojku, Za 10 sekundi nam je degenerik prepolovio prednost i ubacio u kanal iz kojeg se vise nsimo iscupali. Necu mu to zaboraviti dok sam ziv, pa taman sad igrao do kraja karijere za nas kao Olajdzuvon.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
7 hours ago, bradilko said:

ehh kad pbi tako pružio jezik ili prste za radonju što mu je čović dužan ko zna koliko para pa da razumem da imamo ovde jednog svetskog čoveka koji bi da prenese pravila igre iz nfl-a u srpski sport..

ali to je samo niz koji počinje od šaka..

 

pravila igre su pretpostavljam da svako mora da bude plaćen po ugovoru koji je potpisan? ili je to relativno: vujošević mora da plaćen, ostali su makedonci.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...