Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

10 hours ago, Прслин said:

У Бетону се наставља најбоља битка у којој сам учествовао на врху било које табеле. 

 

Било је бољих када се борило за опстанак, али ово размењивање удараца у општој шорки где свако ко падне секунд касније нокаутира неког ко је малопре ескивирао је за Нешнл Џиографик специјал. 

 

Првих седам тимова је још увек у три бода. Сварог је коначно засео на чело, што је и ред јер има 239 бодова више од другопласираног, а 100 или више од свих осталих у групи која се бори за промоцију. Поручник Васић је осми, са невероватних три бода заостатка за овом групом која се ”издвојила”, а Подсемафорска је три бода иза њега након нашег дуела у овом колу који је лако могао и мене да остави у тој позицији да сам имао мање среће. Тек од десетог места крећу они за које се полако смањују шансе да могу да се умешају у борбу за промоцију и то не зато што су у превеликом заостатку, већ зато што је математички немогуће да баш сви у горњој половини потпуно оману у борби до краја - јер углавном играју једни против других. 

 

Испаде баш добра сезона, хвала свима у Бетону. :thumbsup: 

 

 

asterix-huge-fight-37036293789.jpeg

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Направих једва неку измену. Хвата ме стра’ да ћу да погрешим и онда се предомишљам по сто пута. јадни људи који су увек неодлучни, ово је пакао.

 

Елем, у овом колу играм са неактивним фењерашем и делује да имам предност, мање због распореда који иде њуму на руку, али више због његових бројних повреда. Имамо идентичан напад, а у средини је он од стварно добрих играча имао само Санеа. И онда сам, овако преплашен, уместо да доведем Азара или Де Брујнеа или Мареза или да не склањам Мкхија, што су све опције које бих разматрао да играм на класик бодове, довео баш Санеа да га покријем јер се плашим да би могао лудак да да два гола и да ме сахрани.

 

Ето чиме се ја бавим у суботње преподне.

 

И у петак увече.

 

И мање-више све остале дане током недеље чим седнем за комп.

 

:isuse: 

Link to comment

Ок, то је то. Остајем у Бетону. После овог пораза нема опоравка. Играм против неактивног фењераша и један за другим падају три аутогола који ме коштају 16 поена: Баји скида Де Геи 4 клин шита и 1 бонус, онај морон забија под пречку свог гола док коментатор урла "Волкот!" (кога ја имам),, а онда и Кели закуцава у своју мрежу на асистенцију Кантеа за додатна три бода плус три бонуса (друга му је асистенција на мечу, вероватно први пут у животу). 

 

Најгора игра на свету. :isuse:

Link to comment

poranio si malkine, vidi koliko je jos ostalo do kraja :sleep:

 

a i da pobedim, to nece biti zbog sina™ nego zbog tvog nemanja pojma, ladno si vec iskoristio bench boost i drugi wildcard :isuse:

Edited by Calavera
Link to comment

ma daj, ja sam u fazonu da sudija svira kraj, meni je ovo plafon za ovu sezonu.

imam dobre razloge za oba poteza, ti slobodni sledi krdo--sad ti se i isplati jer si u dobroj poziciji  :thumbsup:

Link to comment
7 minutes ago, malkin said:

imam dobre razloge za oba poteza, ti slobodni sledi krdo--sad ti se i isplati jer si u dobroj poziciji  :thumbsup:

 

oGYbJ.gif

Link to comment

Вратило ми се што сам зајебавао малкина, сада ми је три пута горе него њему. Он је изгубио од најбољег, а ја од најгорег у целој нашој фудбалској пирамиди. :isuse:

 

Али, нема предаје: од сада имам нови циљ! Загорчати живот свима који желе промоцију. Можда ја нећу успети, али нећете ни Ви! (морам ово ”Ви” великим јер максимално могу једног изнад себе да зајебем пошто сам седми. 

 

Напред у нове победе против свих редом! Гррррррррр!

 

giphy.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...