Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pakleni raspored se nastavlja duelom protiv sektastkog brata Manca, posle poraza od lidera Tole i pobede nad drugoplasiranim Ogrizovicem.

Trijumf vodi do borbe za plejof, a poraz u ponore onog sto se u kolokvijalnom govoru zove "od pete do desete pozicije" :puke:

Link to comment

Вратићу се, браћо и сестро, чим прођу избори. 

 

Надам се само да се нећу превише сјебати до тада и то на оба поља. :isuse: 

Link to comment

Otkad sam se usudio da pomislim na 10k krenulo sve naopako.

 

Shaqiri in, son out

 

Ostaje mi to neko preživljavanje u prvoj ligi od ambicija. :dry:

Link to comment
1 minute ago, Moća said:

Ali zato moj protivnik ima Sona. Cestitke protivniku na zasluzenoj pobedi.

Sent from my Le X620 using Tapatalk
 

 

+1

Link to comment
On 03/03/2018 at 5:25 PM, Ruxin said:

 

Shaqiri in, son out

 

Zapravo je bio dvostruki transfer:

 

Shaqiri, eriksen in

Son, b.silva out 

 

:mellow:

 

Link to comment
On 3/3/2018 at 11:03 AM, Прслин said:

Вратићу се, браћо и сестро, чим прођу избори. 

 

Надам се само да се нећу превише сјебати до тада и то на оба поља. :isuse: 

 

Рутински, нема шта. Шта да кажем сем да желим да ти друго поље прође као прво. Честитке.

Link to comment

Хвала!

 

На жалост, на другом пољу сам прошао као Толаа у Премеру. :sad:

Link to comment
On 3/3/2018 at 9:47 AM, John Coltrane said:

Pakleni raspored se nastavlja duelom protiv sektastkog brata Manca, posle poraza od lidera Tole i pobede nad drugoplasiranim Ogrizovicem.

Trijumf vodi do borbe za plejof, a poraz u ponore onog sto se u kolokvijalnom govoru zove "od pete do desete pozicije" :puke:

Cestitke na fer i postenoj bratskoj borbi. Ja sam u petak uzeo da mudrujem sta i kako da menjam i kupujem/prodajem i kazem sebi u jednom momentu: znas kolko puta si se zajebao sto si na silu menjao samo da bi menjao. I ostavim sve isto. 

Link to comment

Kakav grozan poraz, uf. Trebalo mi je 5 bodova od Aguera i De Gee za pobedu, skupili 3 i ostavili me ispod cenzusa. Plus sam sve one sitne dileme koje su mogle da mi donesu još koji bod omašio. Sranje :dry:

 

Čestitke sekretaru u svakom slučaju.

Link to comment

У Бетону се наставља најбоља битка у којој сам учествовао на врху било које табеле. 

 

Било је бољих када се борило за опстанак, али ово размењивање удараца у општој шорки где свако ко падне секунд касније нокаутира неког ко је малопре ескивирао је за Нешнл Џиографик специјал. 

 

Првих седам тимова је још увек у три бода. Сварог је коначно засео на чело, што је и ред јер има 239 бодова више од другопласираног, а 100 или више од свих осталих у групи која се бори за промоцију. Поручник Васић је осми, са невероватних три бода заостатка за овом групом која се ”издвојила”, а Подсемафорска је три бода иза њега након нашег дуела у овом колу који је лако могао и мене да остави у тој позицији да сам имао мање среће. Тек од десетог места крећу они за које се полако смањују шансе да могу да се умешају у борбу за промоцију и то не зато што су у превеликом заостатку, већ зато што је математички немогуће да баш сви у горњој половини потпуно оману у борби до краја - јер углавном играју једни против других. 

 

Испаде баш добра сезона, хвала свима у Бетону. :thumbsup: 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...