Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

Tesko da namesta sam tim covek koji nije ni u globalnoj ligi. Verovatno je namesten neki algoritam koji vrsi izmene u ovakvim slucajevima. 

 

Ako se javi do kraja sezone da kaze da je sam namestao i objasni kako je izasao iz globalne lige, nece biti diskvalifikovan. U suprotnom mu to ne gine. 

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Namešta najnormalnije, svi transferi mu imaju smisla..

 

Ovo ne pitam jer visim nad provalijom ispadanja, ako se timmi izbaci što bi onda 5 ispadalo pored njega iz Premera? Poslednja 2 direktno u Brod i treći i četvrti od pozadi u baraž sa 4. i 5. iz Broda?

Link to comment

ah, kakvo divno kolo.

otkinuo jednog @Прслина u epskom duelu Klasika, gde smo zbirno imali preko 200 poena. i sobalio @Redoran Bega u Draftu, u prljavom ali uzbudljivom meču.

ah, život može biti tako lep ponekad.

jedino što u sledećem kolu u Draftu igram protiv AVERAGE-a, koji bije redom po našoj ligi, i što sam u Klasiku divlju kartu potrošio na montiranje tima samo za otkidanje Prslina pa to sad ničemu više ne valja... al, nema veze, ovaj vikend je bio baš onako sjajan.

Link to comment

Lepo se u Betonu naređala ekipa u razmaku od 5 poena, biće uzbudljiv finiš sezone.

 

U stvari neće biti baš mnogo uzbudljiv ako Kun pod hitno ne ispadne iz forme.

Link to comment
55 minutes ago, Svarog said:

ah, kakvo divno kolo.

otkinuo jednog @Прслина u epskom duelu Klasika, gde smo zbirno imali preko 200 poena.

 

jedino što (...) sam u Klasiku divlju kartu potrošio na montiranje tima samo za otkidanje Prslina 

 

CheerfulAthleticAustrianpinscher-size_re

Link to comment
11 hours ago, zoki said:

Namešta najnormalnije, svi transferi mu imaju smisla..

 

Ovo ne pitam jer visim nad provalijom ispadanja, ako se timmi izbaci što bi onda 5 ispadalo pored njega iz Premera? Poslednja 2 direktno u Brod i treći i četvrti od pozadi u baraž sa 4. i 5. iz Broda?

 

Mislim da ne namesta tim, da je u pitanju algoritam koji ubacuje najlogicnije transfere. Nije iskoristio nijedan WC niti neki od drugih dzokera, tesko mi je da zamislim da je svih 5 tih stvari ostavio za 10 kola pre kraja. Dalje, kad mu udjes u tim, pise mu da ima ukupno 251 bod. To je tacno onoliko koliko je imao posle prvih 5 kola, pre nego sto je deaktiviran. Kontam da je popizdeo znog losih rezultata, jer za igraca njegovog kalibra je 250 poena u 5 kola bas malo. I trece, on bar uvek igra za visok plasman i u overall ligi, ne bi se izbrisao samo iz nje. 

 

Ovo za 5 ispadanja pored njega je zato sto smo uvek tako radili. Bolje da se sansom nagradi 6. iz lige ispod za dobre rezultate, nego 5. od pozadi iz lige iznad za lose. Sto bi se taj spasao ispadanja samo zato sto je neko resio da batali? Petom i cetvrtom od nazad iz lige iznad je dovoljna nagrada sto igraju baraz protiv slabije plasiranih, 5. i 6. iz lige ispod, umesto sa 4. i 5. Tek ovu trojicu koja direktno ispadaju ne treba dirati, bolje nisu zasluzili. :) 

Link to comment

zašto bi dodatno kažnjavali nekoga koga je random već kaznio lošim rezultatima?

 

najpoštenije  je da se za sva dodatna mesta igra baraž, overall je jedino merilo za poređenje timova iz različitih liga

Edited by levi
Link to comment

Ali ko da igra baraz za 6 prazno mesto u Premieru? 5 timova ispada (3 direktno i 2 kroz baraz), takvo nam je pravilo. Tih 5 mesta se popunjava, to nije problem, ali ko ce da igra baraz za sesto? U slucaju diskvalifikacije nekog tima, mora jedan tim vise da udje u ligu nego sto iz nje ispada. 

Link to comment
6 hours ago, Tolaa said:

Ali ko da igra baraz za 6 prazno mesto u Premieru? 5 timova ispada (3 direktno i 2 kroz baraz), takvo nam je pravilo. Tih 5 mesta se popunjava, to nije problem, ali ko ce da igra baraz za sesto? U slucaju diskvalifikacije nekog tima, mora jedan tim vise da udje u ligu nego sto iz nje ispada. 

 

pa ne znam, jedan više da uđe ili jedan manje da ispadne. kad se sve raščisti sa redovnim ispadnajem i pormocijom, onda za dodatna mesta neki baraž između najboljeg koji je ispao i najboljeg koji nije promovisan, tako nešto

 

u stvari, kako je bilo do sad.. nije nikad bilo problema

Edited by levi
Link to comment
7 hours ago, Tolaa said:

Ali ko da igra baraz za 6 prazno mesto u Premieru? 5 timova ispada (3 direktno i 2 kroz baraz), takvo nam je pravilo. Tih 5 mesta se popunjava, to nije problem, ali ko ce da igra baraz za sesto? U slucaju diskvalifikacije nekog tima, mora jedan tim vise da udje u ligu nego sto iz nje ispada. 

glasam za Toliin predlog :sleep::happy:

 

 

Link to comment
1 hour ago, levi said:

 

onda za dodatna mesta neki baraž između najboljeg koji je ispao i najboljeg koji nije promovisan, tako nešto

 

To bi onda znacilo da najbolji koji je ispao, npr. 16. iz Premiera koji je izgubio u barazu, dobija jos jednu baraz sansu. Mislim da je to ipak previse za nekoga ko je sezonu odigrao tako lose da se nadje u takvoj situaciji. Ovako dobije sansu da igra baraz jednom, protiv losije plasiranog nego sto bi inace igrao, tako da u tom slucaju svako od barazista dobije malo bolje uslove nego sto je inace imao. Jedini koji dobiju dosta vise su cetvrtoplasirani koji se promovisu direktno, ali mislim da smo pre vise sezona odlucili da je bolje nagraditi njih za dobru sezonu, nego 17. iz viseg ranga za losu. (Uz sve ograde za uporedjivanje razlicitih liga, ali mora negde da se presece.)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...