Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

I? Što bi to bio problem?

Ili je najbolje da se namesti raspored kako Blizancima najviše odgovara zbog forme.

 

esid: to se u sportskom svetu naziva traženje alibija.

Edited by Filozof manijak
Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:


 

 


Sigurno ne odgovara Zvezdi da igra u prvom kolu sa trecom najjacom ekipom u drzavi, zato sto sporije ulazi u formu I na pocetku nikad ne igra dobro. Sto se I primecuje, zar ne?

Nisam tvrdio da je zato izgubila bodove, nego da je taj koji je birao broj retardiran, jer je Zvezda dobila tezak raspored na pocetku sezone, kad ne igra dobro.

 

Pa cekaj, prve 2 igrate kod kuće i tebi je problem raspored?

  • Haha 1
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

I? Što bi to bio problem?

Ili je najbolje da se namesti raspored kako Blizancima najviše odgovara zbog forme.

 

Niko ne namesta raspored, takva su pravila i to je sve. A naravno da je bolje da je na pocetku laksi raspored.

 

Just now, BWA said:

Pa cekaj, prve 2 igrate kod kuće i tebi je problem raspored?

 

Ne citas napisano. Godinama unazad Sampion igra 2 prve kao domacin, a u drugom delu 2 ili cak 3 vezane kao gost.

Link to comment
12 minutes ago, Milosh76 said:

Naravno da ne deluje da je bolje, posto je kod Vucica sve magla I laz.
 

 

pa ako tebe covek pita, i ranije je bilo ok, po tebi vosa se nije sklanjala zvezdi, o cemu dalje da pricamo. jos trazis dokaze.

ista prica svake godine sa istim likovima koji su zestoki protivnici ocinjeg vida i zdravog razuma.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

 

Niko ne namesta raspored, takva su pravila i to je sve. A naravno da je bolje da je na pocetku laksi raspored.

 

 

Ne citas napisano. Godinama unazad Sampion igra 2 prve kao domacin, a u drugom delu 2 ili cak 3 vezane kao gost.

Znam da igra.

Nije vam problem u rasporedu već u igri.

Dočekuje Vojvodinu koja vam nije uzela ni bod posljednjih 100 godina, a nakon toga Lučane i ti problem vidiš u rasporedu?

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

pa ako tebe covek pita,

 

i ranije je bilo ok,

 

po tebi vosa se nije sklanjala zvezdi, o cemu dalje da pricamo. jos trazis dokaze.

 

ista prica svake godine sa istim likovima koji su zestoki protivnici ocinjeg vida i zdravog razuma.

 

bold 1 LAZ, to nikad nisam napisao niti pomislio. Pokusaj manje da lazes, mada to kod tebe ide jako tesko.

 

bold2 naravno da nije, a  ti dokazi da jeste, a posto ne mozes, opet lazes

 

bold3 sto napadas sam sebe. Ti si taj koji tvrdi da ce Vucic nesto da promeni u fudbalu i da je sad bolje nego ranije, ne ja

 

Link to comment

  

Just now, BWA said:

Znam da igra.

Nije vam problem u rasporedu već u igri.

Dočekuje Vojvodinu koja vam nije uzela ni bod posljednjih 100 godina, a nakon toga Lučane i ti problem vidiš u rasporedu?

 

 

 

Pa sto me onda pitas, kad znas?

 

Naravno da je problem i u rasporedu i u igri. Kad igras protiv jaceg protivnika, a igra losa, teze se pobedjuje. Vosa je dosla da igra bunker i to joj je uspelo. Da su Ben i Pavkov pogodili bilo bi 2 ili 3 nula i opet bi Nikodije kukao da je namesteno, ovako likuje.

 

Objasnio sam 3 puta zasto je problem u rasporedu, verujem da si ukapirao do sada.

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

  

 

Pa sto me onda pitas, kad znas?

 

Naravno da je problem i u rasporedu i u igri. Kad igras protiv jaceg protivnika, a igra losa, teze se pobedjuje. Vosa je dosla da igra bunker i to joj je uspelo. Da su Ben i Pavkov pogodili bilo bi 2 ili 3 nula i opet bi Nikodije kukao da je namesteno, ovako likuje.

 

Objasnio sam 3 puta zasto je problem u rasporedu, verujem da si ukapirao do sada.

Nisam te to ni pitao.

Nešto si pomijesao.

Igrate kod kuće sa publikom protiv ekipe koja na papiru treća ili četvrta u ligi i protiv koje ni u gostima, a kamoli kod kuće nikad ne gubite bodove i to bi trebalo da je težak raspored

 

Više bodova ste izgubili od Inđije za godinu dana nego od Vojvodine u prethodnih x godina.

 

Link to comment
Just now, BWA said:

Nisam te to ni pitao.

Nešto si pomijesao.

Igrate kod kuće sa publikom protiv ekipe koja na papiru treća ili četvrta u ligi i protiv koje ni u gostima, a kamoli kod kuće nikad ne gubite bodove i to bi trebalo da je težak raspored

 

Više bodova ste izgubili od Inđije za godinu dana nego od Vojvodine u prethodnih x godina.

 

 

Evo opet... prvo kolo, losa forma, spor ulazak u formu, tesko dajemo golove... i igramo sa trecom/cetvrtom ekipom u drzavi. Da, pobedjivali smo je poslednjih godina, ali to ne znaci bas nista, posto je svaka utakmica za sebe.

 

Oni su odigrali na X i uspeli u tome, nama to definitivno nije odgovaralo, bas zbog lose forme,. sporijeg dizanja ekipe, slabije realizacije. Da smo igrali sa Vosom u petom kolu lakse bi ih dobili, nego u prvom. Isto je i sa svakom drugom bunkeraskom ekipom.

 

 

Link to comment

Miloš je ovo pisao kako je Voša igrala bunker na Marakani i posle utakmice na KKCZ temi. Ubili smo se od objašnjavanja tamo da Voša ne može da igra otvoreno sa Zvezdom ili Partizanom jer ima bukvalno jednog igrača u ekipi koji bi možda mogao da igra u Zvezdi ili Partizanu. 

 

Deset dana kasnije, čovek i dalje piše isto. Ubedjen čovek da Vojvodina treba da igra da se bori za titulu, da se ne obazire na realnost nego eto oni su neka kurčeva Vojvodina koja treba da uvek napada. Neverovatno. 

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

Miloš je ovo pisao kako je Voša igrala bunker na Marakani i posle utakmice na KKCZ temi. Ubili smo se od objašnjavanja tamo da Voša ne može da igra otvoreno sa Zvezdom ili Partizanom jer ima bukvalno jednog igrača u ekipi koji bi možda mogao da igra u Zvezdi ili Partizanu. 

 

Deset dana kasnije, čovek i dalje piše isto. Ubedjen čovek da Vojvodina treba da igra da se bori za titulu, da se ne obazire na realnost nego eto oni su neka kurčeva Vojvodina koja treba da uvek napada. Neverovatno. 

 

 

Pola od ovoga je laz, a druga polovina izmisljotina i pogresno zakljucivanje. ALi potpuno ocekivano, od koga dolazi!

Link to comment

Nije ništa laž naravno, piše sve na temi samo me mrzi tražiti, u stvari nema šta da se traži, išto pišeš i ovde bukvalno na prošloj strani.

 

Ali nebitno, konstatujem da ne vredi ni kad ti deset ljudi kaže isto od kojih 9 navija za Zvezdu

  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, Milosh76 said:

  

 

Pa sto me onda pitas, kad znas?

 

Naravno da je problem i u rasporedu i u igri. Kad igras protiv jaceg protivnika, a igra losa, teze se pobedjuje. Vosa je dosla da igra bunker i to joj je uspelo. Da su Ben i Pavkov pogodili bilo bi 2 ili 3 nula i opet bi Nikodije kukao da je namesteno, ovako likuje.

 

Objasnio sam 3 puta zasto je problem u rasporedu, verujem da si ukapirao do sada.

 

Ako je ovakvoj Zvezdi problem raspored u ovakvoj Ding-a-Long lizi, onda jbg. Nema tu ništa do rasporeda, sve je do stručnog štaba. Vama su svakako najvažnije utakmice sezone u ovom periodu dok traju kvalifikacije za evrokupove. Ako Stankoviću ekipa ovako izgleda u najbitnijem periodu sezone, ja bih se zapitao zašto je tako odlučio da tempira formu.

Na raspored kukaju samo alibi igrači

Link to comment
10 minutes ago, theanswer said:

Nije ništa laž naravno, piše sve na temi samo me mrzi tražiti, u stvari nema šta da se traži, išto pišeš i ovde bukvalno na prošloj strani.

 

Ali nebitno, konstatujem da ne vredi ni kad ti deset ljudi kaže isto od kojih 9 navija za Zvezdu

 

Prva LAZ

Pisao sam da je sramota da Vosa nema ambiciju da se bori za titulu i da igra bunkner dostojan Javora na Marakani. Nisam tvrdio da Vosa ima kvalitet za titulu,  kako si ti napisao, nego da bi trebalo da ima ambiciju za titulu.

 

Druga LAZ

Sve je to bilo na temi o FKCZ, a ne KKCZ, ali dobro, ti obicno trolujes na temi KKCZ pa si pomesao.

 

Ali kao sto rekoh, potpuno ocekivane lazi i trolovanje.

 

Link to comment
12 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Ako je ovakvoj Zvezdi problem raspored u ovakvoj Ding-a-Long lizi, onda jbg. Nema tu ništa do rasporeda, sve je do stručnog štaba. Vama su svakako najvažnije utakmice sezone u ovom periodu dok traju kvalifikacije za evrokupove. Ako Stankoviću ekipa ovako izgleda u najbitnijem periodu sezone, ja bih se zapitao zašto je tako odlučio da tempira formu.

Na raspored kukaju samo alibi igrači

Evo i da se slozimo. Kad je bio tu Milojevic, mi smo imali dobru formu vec na pocetku pa smo pali negde na sredini polusezone. Kod Dekija je obrnuto, sporije ulazimo u formu, ali duze traje i igra je dosta dobra.

Zato treba "izbeci" teze utakmice na pocetku sezone, to je cela poenta moje recenice o retardiranom rasporedu na koji mozemo da  uticemo, izborom odgovarajuceg broja za zrebanje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...