Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

zato su se prekidale utakmice kad se skandiralo pokojnom kokezi, da je lopov, a što se ispostavilo kao istina, sve dok se nije prestalo sa istim

Link to comment

"Fudbalski klub Voždovac upućuje javno izvinjenje fudbaleru Normanu Kembelu, fudbalskom klubu Čukarički i sportskoj javnosti u Srbiji zbog rasističkih uvreda nekolicine navijača Voždovca tokom utakmice prvog kola Linglong Super lige Srbije", napisali su "zmajevi".

 

"Klub kao nijedan drugi kako Voždovac zovemo poznat je kao porodičan klub sa izrazitim vrednostima koje ne podržavaju bilo kakav vid nepoštovanja, uvreda i nasilja na bilo kojoj osnovi.

 

Navijači Voždovca poznati su kao pravi simpatizeri fudbala, poštovaoci sporta i fer pleja i na taj ugled smo izrazito ponosni. Ovim saopštenjem ograđujemo se od ponašanja kojem nema mesta na stadionima širom Srbije i kao klub borićemo se da se ovakvi ispadi ne povezuju sa institucijom kakva je Voždovac", oglasili su se iz kluba.

Link to comment
59 minutes ago, WTID said:

Taman pomislim da su Englezi najgori po koriscenju VAR-a, kad ono Spartak-Radnicki Nis....

 

Pa ono ni Terza ne bi svirao zvezdi.....:covid19:

generalno će biti problema na tzv manjim utakmicama, kao što nemamo kvalitet među fudbalerima u klubovima donjeg doma, tako je i kod sudija. čak mislim da je veći kvalitet među fudbalerima nego među sudijama, ako je uopšte uporedivo

Link to comment

imam novog omiljenog igrača llsl

varjačić desni bek radničkog kg

 

e

dobi radnički u 98.(4min nadoknade)

 

 

varjačić asistent

:fantom:

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
11 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

imam novog omiljenog igrača llsl

varjačić desni bek radničkog kg

 

e

dobi radnički u 98.(4min nadoknade)

 

 

varjačić asistent

:fantom:

 

 

gledao sam prvih pola sata i hajlajtse sa tekme jutors....onako, deluje da su ih ošurili Lučani i da je mogla da bude petarda lagano. slavlje Radničkog posle gola,  kao da su ga zavukli Sitiju u 98. minutu i osvojili evro trofej :D

 

deluje Kg kao ozbiljan kandidat da se vrati u Prvu ligu. mada ko zna u kakvom su stanju ostali Medranovci

Link to comment

Očajan je bio Radnički. Ako ovako nastavi biće uspeh da se izbegne direktno ispadanje. Mada možda je i Mladost odlična. Ipak je to prekaljeni superligaš.

Link to comment

iz kg radnickog sam cuo samo za marka mirica, ovi ostali totalni no name, ali je fino sto su se vratili, juce vise od pola publike bili njihovi navijaci, pravo fer i sportsko navijanje, drago mi je sto su dobili. ne volim mladost zbog neska, sns poverenika za dragacevo, dabogda ispali.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...