Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Gledali su ofsajd na Marakani 5 minuta. Sto znaci da ce Derbi trajati nekoliko sati.

A otkad se veruje Vucicu na rec?

Rekao da ce biti regularno [emoji38]ol: to je isti lik koji kaze da mu ne smeta da mu skandiraju "Vucicu pederu", a salje batinase da to sprece I jos kaze da pojma nema nista o tome.

Link to comment
35 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

očito je posle ova dva kola da je manji pritisak na sudije, a to da li će prvenstvo biti regularnije nego prethodna ostaje da vidimo. što se tiče sudijskih grešaka, svakako, ali to nije bila ni do sada najveća prepreka ka regularnosti

 

Samo su dva kola i nije neki uzorak, ali deluje dosta bolje. Gledao sam 6-7 utakmica i čini mi se da ide na bolje, liči na relativno normalan fudbal iako i dalje ima nekoliko ekipa kojima tu nije mesto.

Što se tiče ovoga da suďenje nije glavna prepreka regularnosti, to je tačno, ekipe mogu da nameste i bez sudija. Ali činjenica da je Vojvodina prvi put posle 6-7 godina izašla protiv Zvezde da igra fudbal i sa takmičarskom ambicijom govori da će i u tom smislu stvari ići na bolje. Ono što smo imali ranije bio je čist kriminal od prvog do poslednjeg kola. Valjda je Vučić shvatio da tako više ne može, ili mu je možda Uefa konačno pomogla da shvati ako je zapretila nekim sankcijama.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Vojvodina nije igrala fudbal nego bunkericu koje bi se i Javor postideo.

Ako je to tebi igranje fudbala, onda super.



ko mu veruje?


Procitaj sta Nikodije pise. Meni je cudno, ali tako zvuci
Link to comment

Igranje bunkera na bod je igranje fudbala,  sklanjanje nije igranje fudbala. Znam da nije lako da se shvati ali probaj da shvatiš, uloži taj napor.

Link to comment

A kad se to Vosa sklanjala Zvezdi?

Nemoj biti bezobrazan, makar pokusaj da komuniciras normalno.
Znam da ti to tesko ide, ulozi napor , makar toliko kao kad hvalis Vucica i njegovo regularno prvenstvo.

  • Haha 3
Link to comment
9 minutes ago, Milosh76 said:

Vojvodina nije igrala fudbal nego bunkericu koje bi se i Javor postideo.

Ako je to tebi igranje fudbala, onda super.


 

 


Procitaj sta Nikodije pise. Meni je cudno, ali tako zvuci

 

 

Ti ne razumeš šta Nikodije piše, žao mi je da ti tako direktno kažem ali tako je.

Link to comment
 
Ti ne razumeš šta Nikodije piše, žao mi je da ti tako direktno kažem ali tako je.
Vrlo razumem, ti ne prepoznajes pokusaj normalne komunikacije.

Lepo sam te pitao za Vosu I tzv sklanjanje I nista. Pises da se Vucic osvestio I da je Prvenstvo regularnije za sada nego ranije... To mi se ne uklapa u pricu koju inace pricas.

A definitivno se ne slazemo da je bunker i odsustvo zelje za napadom dokaz da se Vosa ne sklanja. I da je to "igranje fudbala".
Link to comment

Naravno da ne deluje da je bolje, posto je kod Vucica sve magla I laz.

To sto je Zvezda izgubila bodove od Vose kod kuce nije dokaz regularnosti, nego retardiranosti onoga ko je birao broj kad su se izvlacili parovi.

Razlika izmedju Kokezinog FSS I Bjekovicevog je u imenu tzv predsednika, sve ostalo je isto sranje.

Link to comment
Just now, Milosh76 said:



To sto je Zvezda izgubila bodove od Vose kod kuce nije dokaz regularnosti, nego retardiranosti onoga ko je birao broj kad su se izvlacili parovi.

 

 

Ne ulazim u vašu raspravu, samo moram prokomentarisati ovaj argument. Smehotresan je.

DA li se Voša sklanjala ranije Zvezdi, i obrnuto kad je kome trebalo, ne želim da ulazim u nešto za šta nemam dokaza, ali tvrdnja da je Zvezda izgubila bodove od Voše zbog rasporeda utakmica je onako malo - nelogična.
Verovatno više odgovara kad se sastajete u poslednjem kolu :D

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

Kaže predsednik imaćemo najregularnije prvenstvo. U "novijoj istoriji" verovatno. Ne znam šta ga je sprečavalo da tako bude i  prethodnih 9 godina i zašto je Superliga za njegova vakta postala najkomičnije takmičenje na svetu, da bi eto sada,  kao, konačno bila regularna.


Sreća pa je samo u tome problem…

  • +1 1
Link to comment



 
Ne ulazim u vašu raspravu, samo moram prokomentarisati ovaj argument. Smehotresan je.
DA li se Voša sklanjala ranije Zvezdi, i obrnuto kad je kome trebalo, ne želim da ulazim u nešto za šta nemam dokaza, ali tvrdnja da je Zvezda izgubila bodove od Voše zbog rasporeda utakmica je onako malo - nelogična.
Verovatno više odgovara kad se sastajete u poslednjem kolu [emoji3]


Sigurno ne odgovara Zvezdi da igra u prvom kolu sa trecom najjacom ekipom u drzavi, zato sto sporije ulazi u formu I na pocetku nikad ne igra dobro. Sto se I primecuje, zar ne?

Nisam tvrdio da je zato izgubila bodove, nego da je taj koji je birao broj retardiran, jer je Zvezda dobila tezak raspored na pocetku sezone, kad ne igra dobro.
Link to comment

Raspored se zna unapred i na osnovu njega se tempira forma. Ko je kriv Stankoviću što mu ekipa slabo igra u ovom periodu (a nije izvšeno neko veliko tumbanje igrača). Nema tu ništa retardirano, nego je do greške stručnog štaba.

Edited by Filozof manijak
nepismenos
Link to comment

Raspored se utvrdjuje tako sto Sampion bira broj, a posle toga se dele ostali brojevi. Do sada je to bilo lepo balansirano, a onda je neko odlucio da to promeni i da napravi 2 derbija u 2 kola.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...