Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Čestitam Kragujevčanima na startu

 

Ali i dalje mislim da moraju da se pojačaju ako žele da opstanu u ligi. Ono protiv Lučana milošću Božijom i golmanovim ludilom nisu izgubili 5-0

Link to comment

Doveo je prošle nedelje dva Crnogorca. Oba su ušli u drugom. Jedan od njih je Miloš Brnović. Ima fudbalsko prezime.

 

A planirano je da dovedu još igrača da pokušaju da se pojačaju i da se opstane.

Link to comment

izgledali su došta lošije od Lalatovićeve Vojvodine.....i po kvalitetu i po intenzitetu. ne treba zaboraviti i da su imali putovanje, u neku Litvaniju, Letoniju, mi nismo. pitanje je kako bi mi izgledali da smo se pre tri dana vratili iz nekog Azerbejdžana, Kazahstana, Baltika....

Edited by Ted
Link to comment

da, smetnuo sam s uma da su imali težak raspored. zvezda, baltik, partizan

 

gledao sam par puta radnik prošle sezone, čemer

Link to comment

ma kakav raspored, gledao sam vojvodinu protivu onih pajsera iz letonije, veze s loptanjem nemaju. pukom srecom su ih pobedili u tom kripl fajtu. to sto smo mi njih dobili laganicom sa 17% snage nije zbog nase superiornosti, vec njiove invalidnosti...

Link to comment

Kaže predsednik imaćemo najregularnije prvenstvo. U "novijoj istoriji" verovatno. Ne znam šta ga je sprečavalo da tako bude i  prethodnih 9 godina i zašto je Superliga za njegova vakta postala najkomičnije takmičenje na svetu, da bi eto sada,  kao, konačno bila regularna.

Edited by Nikodije
Link to comment

očito je posle ova dva kola da je manji pritisak na sudije, a to da li će prvenstvo biti regularnije nego prethodna ostaje da vidimo. što se tiče sudijskih grešaka, svakako, ali to nije bila ni do sada najveća prepreka ka regularnosti

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...