Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

5 hours ago, Milosh76 said:

O cemu ti pricas, znas li?

 

pricham o onome shto te ochigledno mnogo pogadja. zato odgovarash i pokusavash da me diskreditujesh. odlichno znash da sam u kontinuitetu crvenu mafiju zvao jang i crnu jin. vi ste zajedno problem. drzhava koja vam prodaje mi protiv njih i vi shto se tako lako primate. u srbiji ne postoji nishta van jina i janga. svi su jinovci ili jangovci. i igrachi i sudije i svi ostali klubovi. pa vi navijate za vojvodinu protiv jina. nema dalje.

  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, ravena said:

 

pricham o onome shto te ochigledno mnogo pogadja. zato odgovarash i pokusavash da me diskreditujesh. odlichno znash da sam u kontinuitetu crvenu mafiju zvao jang i crnu jin. vi ste zajedno problem. drzhava koja vam prodaje mi protiv njih i vi shto se tako lako primate. u srbiji ne postoji nishta van jina i janga. svi su jinovci ili jangovci. i igrachi i sudije i svi ostali klubovi. pa vi navijate za vojvodinu protiv jina. nema dalje.

 

Veruj mi, citam te dijagonalno, ako ne pomenes u prve 3 reci jin ili jang pomislim da sam pogresno procitao ko pise.

 

A da me pogadja? :lolol:   samo mi nije jasno dokle ces sam sebe smarati tim genijalnim teorijama dostojnim Zeljka Pantica. Cak ni on to ne pominje, valjda je pametniji od toga

Edited by Milosh76
Link to comment
14 hours ago, Mark Rothko said:

Zanimljiv ceo tekst, a ovde deo o temi...

 

 

 

 

https://www.danas.rs/dijalog/licni-stavovi/buduca-istorija/

 

Hajde sto je tekst beskonacno glup i sto je autor jos beskonacnije sujetan ali govoriti o tome da su sve mafije reformisane osim fudbalske u drzavi u kojoj je jedna od drzavnih mafija ubila premijera drzave je degutantno preko svake mere. Pri cemu je autor visoki funkcioner stranke ciji je lider bio ubijeni premijer.

 

Neki ljudi bi stvarno mogli da izbegavaju da iznose licne stavove kako bi sacuvali privid da nisu bas kompletne budale.

Link to comment

od sledeće sezone(2021/22) var u super lizi, danas širbatara potpisao neki sporazum o implementaciji nečega sa nečim

 

živ nisam da vidim na šta će to da liči

Link to comment

Kamere ce  biti postavljene na stadionima, a iz VAR sobe u Staroj Pazovi ce "strucnjaci" procenjivati da li je nesto bilo po pravilima ili ne. Poznajuci stanje u srpskom fudbalu, utakmice ima da traju po 120 minuta.

Link to comment
14 minutes ago, Milosh76 said:

Kamere ce  biti postavljene na stadionima, a iz VAR sobe u Staroj Pazovi ce "strucnjaci" procenjivati da li je nesto bilo po pravilima ili ne. Poznajuci stanje u srpskom fudbalu, utakmice ima da traju po 120 minuta.

ako će “kamere biti postavljene na stadionima” to će onda biti smejurija svojstvena nama

var funkcioniše na nešto drugačijem principu

  • +1 1
Link to comment

umeju ako je njimau korist

 

 

za početak stadioni na bbrdu, ivanjici, banjici, inđiji, tamo gde igra bačka i lučani nemaju tehničke uslove da postave kamere za ofsajd npr

 

 

pobrojanoj ekipici fali izmena kostadin in, bik out

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

to će više biti u kvaru nego što će raditi :happy:

- zamislite signal koji iz surdulice treba da stigne u pazovu, kako preko mts mobilne mreže?

- drugo to centralizovano varisanje omogućava da praktično 1 čovek u pazovi može da odluči da li će nešto biti penal ili ne, umesto da to direktno odlučuje var sudija u posebnoj sbi na stadionu ali avaj naši stadioni nemaju takve prostorije

- zato treba, pre svega, krenuti u gradnju novih objekata, u tom smislu da pogledamo kako će izgledati novi stadion čiča draža u fiatgradu :D

 

pravi engleski stadion, predimenzioniran sa 19,5k mesta ali imho najlepši od do sada izbačenih rendera novih stadiona

 

- a nad kraljevom će sijati reflektori novog stadiona, takođe u engleskom stilu ali sa veštačkom travom na radost 8000 prijatelja fudbala

 

- zajedničko za ova dva grada je da u njima igraju drugoligaši ali da će do kraja naredne godine kada se izgradnja završi imati bolje stadione od ping pong superligaša :happy:

Edited by gone fishing
Link to comment

Nagledali smo se tih rendera u prethodnih 20 godina, a jedino što je u realnosti izgrađeno je Matkovićev stadion u Smederevu, a čak ni on nije završen do kraja. Uz Metalac i TSC, al to su mali stadioni.

Baš da vidimo šta će kukavni naprednjaci od svega toga da naprave. Prognoziram da će krenuti da grade, i onda ostaviti napola završene konstrukcije, pa će se neka sledeća vlast pitati šta da rade sa tim sumanutim projektima.

Link to comment

Bolje da poprave vodovod, kanalizaciju, struju, svlacionice, osvetljenje, ociste okolinu makar na pola postojecih stadiona.

 

O imovinskim odnosima da ne govorim.

 

Link to comment

Jbg, to je sitno i to se ne vidi. Naprednjacima je bitno da šljašti i da je grandiozno, i da se usput pokrade koliko se može, da Veselinović popločava, keep light da osvetljava, a biće nešto i za ultra kop.

Edited by Nikodije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...