Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

Lesor je neartikulisan, juce je imao i neke dobre i neke wtf poteze, erbolove sa dva metra i slicno, bice izazov njega uvesti u sistem organizovane kosarke, a u par navrata su njihovi centri lako poentirali preko njega jer je undersized. Al ajde, ima motor, svuda je prisutan, pa ce od njega moci nesto da se napravi.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

@cvrlle

 

Nada umire poslednja :) Treba prvo definisati šta su kriterijumi za sreću, tj šta se od njega očekuje. Od igrača koji je plaćen milion evra očekuje se da mu sledeća stanica bude NBA, zar ne? Tj mora se porediti sa Bogdanovićima koji su njegovi prethodnici u Feneru - ako je tako, da li još uvek misliš da će Robija biti srećan?

 

Gudurić ima neki ozbiljan problem. Još uvek nisam siguran da li overthinkuje ili sporo razmišlja, tj proces dolaženja informacije iz glave do ekstremiteta nije dovoljno brz - verovatno pomalo od oba. U svakom slučaju, ne vodi ga košarkaški instinkt. Greške poput ovih večeras on je pravio skoro na svakoj Zvezdinoj utakmici (mada je ono sa pipanjem lopte u prednjem polju inovacija). Mislim da je to igrač sa najviše glupih faulova u minuti provedenog vremena. Interesantno je da takve stvari nije pokazivao u prvoj sezoni u EL, makar ne u tom obimu (čak je ponekad imao jako dobre reakcije), što pokazuje da ovaj problem nije nerešiv, ali pred Robijom je veliki izazov. btw, ovaj problem nema veze sa samopouzdanjem pošto momak i dalje pogađa neke clutch šuteve, tako da su uzroci u glavi tjsporosti iste.

 

Ako i pretpostavimo da se taj problem reši (ako Robiju ne strefi srčka), ostaje činjenica da je on prirodno limitiran. Nema telo, kretnje su mu usporene, ima spor izbačaj, nikada neće biti dobar odbrambeni igrač. On ima određene kvalitete - levak je, ima dobar šut, ima cojones, ume i da završi na obruču, ali to je suviše malo za viši nivo.

 

Naravno da će Gudurić igrati EL i vrzmati se u istoj još dugo vremena. Ali, to danas više nije nikakav parametar, obzirom da pola EL timova sastavljaju menadžeri i retardirani sportski radnici koji idu linijom manjeg otpora.

Link to comment

Prodaja Gudurića za milion bilo čega je najveći poslovni potez u istoriji sporta. 

 

+1000

 

Coki :Hail:

 

Robija :isuse:

 

+1000

A i ovima iz Reala smo šuknuli sa onim balvanom Kuzmićem...putuj igumane i nerviraj Madrid sa 4% slobodnih bacanja  :fantom:

Link to comment

Doduse postoji i verzija da robija nije zaista platio milion za njega (iz turskih izvora ta cifra nikad nije potvrdjena) vec mnogo manje, a da je to deo neke kombine, da bi se ko zna koje pare ubacile u klub. Nesto slicno kao sa onom cuvenom bobijevom trening kompenzacijom.

Link to comment

Šta mislite o Radičeviću? Da li od njega može biti upotrebljiv igrač za reprezentaciju? Ja ne vidim nijednog pleja na vidiku medju mladim igračima.

 

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment

Valjda ga je neko gledao u Španiji i pratio malo. Ja se sećam njega samo iz onog duela sa Partizanom u finalu kvalifikacija za juniorsku El. Znam da im je bio najbolji igrač i davao po 20-30 poena. Kasnije sam ga samo malo video kada smo igrali protiv Kahasola. Vidim da dobro igra u pripremnim utakmicama, naravno to ne mora ništa da znaci.

 

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...