Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro, oni su zaista slovili za neke nade i u situaciji gde se ne mogu naci domaci visoki igraci koji ista vrede bilo je logicno da se dovedu.

Cak im je navodno Djordjevic savetovao da dodju u Zvezdu, verovatno jer smo od Bobija, Kuzmica, Cirbesa...kroz EL napravili igrace.

Bice zajebano ako su drvna gradja, verovatno ce morati neko da se potpise tokom sezone.

Edited by samo_opusteno
Link to comment

Secam se kako mi se govno smrzlo prvo one sezone kad se Simonovic vratio (a taman smo se otarasili luzerstva), a pogotovo prosle kad su stigli isluzeni Milko i iz Panatinaikosa sutnuti Kuzmic (bilo mi je smesno da ga gledam onako drvenastog tamo). Sad ce i Keselj da bude bombas, videcete, ovde sve vaskrsne i nema stvarnosti. :D Secam se prvog stinta Pere i Milka, to su bolna vremena zaista. 

Link to comment

Dobro, oni su zaista slovili za neke nade i u situaciji gde se ne mogu naci domaci visoki igraci koji ista vrede bilo je logicno da se dovedu.

Cak im je navodno Djordjevic savetovao da dodju u Zvezdu, verovatno jer smo od Bobija, Kuzmica, Cirbesa...kroz EL napravili igrace.

Bice zajebano ako su drvna gradja, verovatno ce morati neko da se potpise tokom sezone.

 

Poprilično sam siguran da ih ne bi gledali da istovremeno nisu za njih bile zainteresovane i komšije. Ni jedan ni drugi nemaju kvalitet sem da budu u najboljem slučaju treća opcija na poziciji.

Link to comment

Nisu ni dovedeni da imaju odmah učinak prve sezone.Zato su i potpisali na 3 godine valjda. Visoki momci, još naši, naravno da ih treba dovesti i probati od njih napraviti nesto.Nisu igrali ozbiljnu košarku tako da im treba više vremena. Mi smo ipak na malo višem nivou košarke zadnjih 3,4 godina.

 

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment

Napraviti sta od njih? Ako misle da naprave novog bursaca u apica, nisu morali da ih dovode i da gomilaju igrace i troskove, jer to vec imaju. Za nesto vise od toga, nisam optimista. Pride to uopste nisu mladi igraci.

Link to comment

Na osnovu ovoga s Lokomotivom, deluje mi da će nas Kešeljeva odbrana koštati ogromne količine živaca i utakmica. J&J je trebalo odmah da proslede FMP da se malo kisele tamo, ali bar se s Lesorom nismo zajebali. Feldina je uživanje gledati kako igra, a ima ga na obe strane terena. Trebaće nam neka četvorka da zakrpi kad shvatimo da od studenata™ nema ništa a Bjelica ne može da izgura celu sezonu sam.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...