Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

Skockaste na kraju dobar i skup tim. Tj. ako je uopšte kraj sa pojačanjima. Jedino ne znam kako će se novi trener snaći. Al pre sam mišljenja da ćete Radonju od blata praviti, a za košarku je šteta sto on ne vodi ovaj tim.

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Skockaste na kraju dobar i skup tim. Tj. ako je uopšte kraj sa pojačanjima. Jedino ne znam kako će se novi trener snaći. Al pre sam mišljenja da ćete Radonju od blata praviti, a za košarku je šteta sto on ne vodi ovaj tim.

 

Ovaj tim ne verujem da je mnogo skuplji od onog iz prosle godine, narocito kad se doda i plata strucnog staba, a sumnjam da ce dobaciti cak ni blizu onoga sto je tim iz prosle godine uradio u Evroligi. Za ABA ligu bi roster trebalo da bude dovoljan ali previse je ovde liability igraca cija karijera u Zvezdi moze da ode u ovom ili onom pravcu, plus neiskusan trener. Jankovic, Jovanovic, Lesor, Radicevic, Dobric, Radanov, to je vec pola rostera za koje moze samo da se nagadja kako ce im izgledati sezona. Pretpostavljam da je to kljucan razlog zasto su se odlucili da roster zatvore sa dva iskusna i poznata igraca, oni bi trebalo da kompenzuju nedostatak iskustva i reputacije na klupi i u timu. Fali jos jedan igrac umesto Keselja koji bi mogao da kreira sa alternativne pozicije jer zna da spusti loptu na parket, osim ako ne poludi Radanov i sve nas iznenadi.

Edited by harper
Link to comment

Tim uopste nije skup kako se nagadjalo. Najskuplji nam je Bjelica, verovali ili ne. 

 

Rocesti, Radicevic

Feldin, Lazic, Lazarevic

Dangubic, Dobric, Keselj, Davidovac

Bjelica, Jankovic

Lesor, Antic, Jovanovic, Apic

 

To je tih 15 igraca. Radanov, Borisa i Rakicevic ce u FMP. 

Link to comment

Tim uopste nije skup kako se nagadjalo. Najskuplji nam je Bjelica, verovali ili ne. 

 

ne razbijaj iluziju komsijama.

 

prava istina je da nam je tim jedan od najskupljih u EL :D

Link to comment

Ne znam koliko je stabilan u glavi Radanov, ali stvarno mu se igraju sa strpljenjem. I sa Gudurom su verovatno zakasnili godinu dana, ali bio je drugi sistem i na kraju je ispalo dobro. Ali što sad usporavaju Radanova kad je taman bio dobar kod Alimpija u Fmpu, i sve mu se nameštalo za Zvezdu

 

A i  FMP se pojačava, neće biti podređen njemu, koliko je bio Guduri. Ko je sad trener tamo? Nije valjda Klipa

Link to comment

neki vlada jovanovic, ali ne onaj vj, neki drugi.  vec smo diskutovali o tome sta bi bilo bolje za radanova, da sedi u zvezdi kao 15. igrac ili da igra nesto za fmp. meni se cini da je bolje da bude u zvezdi, makar bi imao svakodnevno jak trening sa dobrim igracima. bar kada bi u fmp-u bio glavni igrac, pa da razumem. ali ne, opet ce tamo filip da vedri i oblaci, smejurija

Edited by Nikodije
Link to comment

Radanov je prosle godine propustio dobar deo sezone. Ono sto je igrao igrao je 9,7 minuta po utakmici. S druge strane ova trojka koja ostaje uz prvi tim je dve sezone prakticno medju glavnim igracima tamo. Ja bih rekao da su procenili da je bolje da u FMPu igra nego da ne igra u Zvezdi jer on nema seniorskog staza. 

 

I ja sam se nadao da ce ostati, ali ni sam nisam bio siguran sta je bolje. On ne pokriva samo kecaa nego sve od 1-3 i ocekujem da bude jedan od glavnih u FMPu. Ako nee bude, dzaba je krecio. Mora da se nametne. FMP ove godine bi trebalo da bude kandidat za F4 ABA lige po meni. Mislim da za njega to nije lose... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...