Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

Znaci da Covic smatra da Ristic nesto duguje Zvezdi pa ce zato da se valjda vrati... Prica za sirotinju. Ako se momak i vrati bice zato sto ce on proceniti da mu je to u ovom trenutku najbolja opcija, ako ne i jedina.

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Valjda je kad je odlazio prica bila da zvezda ima pravo na obestecenje ako ristic potpise prvi profesionalni ugovor u evropi. To da ce da dolazi u sred sezone i skolske godine nazad je baljezgarija.

Link to comment

Kakav je uopste ristic prospekt? Meni se cini da on svakako nema sta da trazi u nba, deluje mi sporo i nekako balvanasto, barem ono kako se meni ucinilo.

Edited by Nikodije
Link to comment

Nije balvanast, imao je skill na postu i soft touch sa obe ruke jos sa 15 godina :) ali jeste trom i neatletican, uprkos finom rasponu ruku tesko da ce naci mesta u NBA. U Evropi bi mogao da pika, popravio je i skok i bacanja sto mu je bio drugi veliki problem, ojacao, verujem da bi mogao da bude solidni EL centar u perspektivi i reprezentativac.

Link to comment

neka dodje sledece godine umesto bjelice, i onda bismo imali njega, jovanovica, jankovica i francuza (ako ne ode u nba vec sledece  godine) od visokih, nije lose.

Link to comment

ristića još nismo imali priliku da gledamo u pro konkurenciji, nego je sve to u koledž uslovima. kad bi ga poredili sa recimo kuzmićem iz perioda kada je ovaj došao iz amerike u panatu. 

 

having said that, staviti ristića u kuzmićevu situaciju kada je ovaj dolazio u zvezdu ne vidim zašto ne bi mogao da ima isti ako ne i bolji učinak

 

da pojasnim ako se nisam dobro izrazio. daj ristiću nbdl godinu i rad sa nekim nba timom, daj mu sezonu u el posle i leto sa reprezentacijom i onda da dođe u zvezdu mislim da bi bio bolji od kuzmića.

Edited by theanswer
Link to comment

kuzmic je iz spanske lige otisao u nba

 

hm, pa znam. 

 

on je igrao drugu špansku ligu pa su ga prebacili u huventud posle toga, ne mogu sad stvarno da se setim koliko je tamo igrao pa je onda otišao u nba. zato sam i pisao ogradu za ristića da ga nismo videli u pro uslovima. 

Link to comment

igrao je u huventudu, gledao sam ga par puta tad. oni su bas suprotni igraci, kuzmic ima izuzetno pokretljive noge za visinu, a uzasne sake i slabu centarsku tehniku. ristic ima izuzetne sake i veoma dobru ledjnu igru, ali je jako spor i slab u nogama. na to je prosean kao suter i dodavac. tesko ce njemu biti da nadje mesto u modernoj kosarci,  ali videcemo. o nekom odlasku u nba nema govora.

Link to comment

a da, nisam vam se pohvalio da je novi kondicioni zvezde zemara

podsetio me moca na temi o partizanu

aleksandar jovancevic je petrinjac, bivsi rvac mladosti (kasnije je rvao po vojvodini prilicno uspesno, reprezentativac bio, mislim u nekom momentu nas najbolji rvac, ucesnik oi 96)

ne znam kakav je kao kondicioni (vidim da ga alempijevic duze vremena vodi sa sobom), niti sta bi o tome mislio 1 grof bozovic, ali sam siguran ako nista drugo da ce kapitenu prijati rad sa njim

i do sad je pokazivao 1`nivo i predispoziciju, posle rada sa jovancevicem kapiram da ce biti spreman da se po zavrsetku kosarkaske karijere otisne u mma vode :fantom:

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...