Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Надам се да смо добили достојног насљедника Радоње а не новог Лазића Миливоја

Link to comment

Ne znam šta bih rekao. U svakom slučaju, bolje uraditi restart i očistiti dugove, pa sastaviti nešto jeftiniji tim i skratiti ambicije, nego opet se zaduživati zarad krakoročnog rezultata.

Najgore će sad biti ako potroše velike pare na roster i daju ga na upravljanje početniku.

Link to comment

to su uradili 2012, pa su sklonili pocetnika vec posle dve utakmice.

 

ali imam neki filing da ce covara sada da izgura ovog decka malo duze, makar iz inata.

Edited by Nikodije
Link to comment

alimpijevic je coviceva ideja savrsenog trenera. ne kuka za platu, ne insistira na igracima i moze da ga se otarasi kad hoce. ne bi me cudilo da coki ovako ostavlja sebi manevarski prostor za slucaj da radonjara pozeli da se vrati tamo negde u novembru po povoljnijim uslovima, doslo bi do rokade dok si reko keksla.

Link to comment

ne verujem da ce ponovo saradjivati. prosuo je dosta pasivne agresije ka radonjicu, verovatno se smatra izneverenim i izdanim, kao da neko nema pravo sam da ode iz kluba po svojoj volji kada oseti da je dosta, nego je ispravno da se ode samo onda kada covic proceni da je dosta.

Link to comment

ne verujem da ce ponovo saradjivati. prosuo je dosta pasivne agresije ka radonjicu, verovatno se smatra izneverenim i izdanim, kao da neko nema pravo sam da ode iz kluba po svojoj volji kada oseti da je dosta, nego je ispravno da se ode samo onda kada covic proceni da je dosta.

Vjerovatno nece, ali Covic i Radonjic su se zakrvili dok je Radonjic bio plej FMPa pa kad su preko toga presli onda mogu preko svega.

 

A sta je u pitanju. Jbg ne mogu protiv Radonje lajati... :fantom:

Link to comment

da li postoji ikakva iole pouzdana javna informacija (dakle ne info iz salate, "rekao mi covek" i slicno) kakva je sad situacija sa parama u klubu? sa ovom prodajom boldena zarada ovog leta prelazi 2 miliona evra, da li je to bilo dovoljno da se rese dugovanja?

pre svega prema radonji, igracima, itd (ako je tako nesto uopste bio cilj)

Edited by pbg12345
Link to comment

da li postoji ikakva iole pouzdana javna informacija (dakle ne info iz salate, "rekao mi covek" i slicno) kakva je sad situacija sa parama u klubu? sa ovom prodajom boldena zarada ovog leta prelazi 2 miliona evra, da li je to bilo dovoljno da se rese dugovanja?

pre svega prema radonji, igracima, itd (ako je tako nesto uopste bio cilj)

 

Nezvanično za prošlu sezonu je dovoljno, za ranije baš i nije. Zvanično će biti na skupštini  -_-

Link to comment

Nesto mi ta prica da Radonjic nije hteo da ostane i pored ponudjenog ugovora sumnjiva s obzirom da je covek zavrsio na berzi rada, a nema ni naznake da bi negde mogao da se udomi skorije s obzirom da je skoro i avgust mesec... Bojim se da ne odsedi par meseci/godinu dana dok se negde ne otvori pozicija, a to sumnjam da je nekom treneru ambicija...

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...