Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

da li je ovo iole pouzdano?

sa moba vidim samo naslov, nesto nece tekst da mi ucita

 

ako da, ostaje da vidimo da li jedini covek koji je bio u stanju da istovremeno spava i igra kosarku, moze nesto slicno i sa klupe :D

Link to comment

kakav skok je napravio alimpijevic, ako se ispostavi da je tacno. pricali su da je odlican trener i pre nego sto je otisao u spartak.

Link to comment

kakav skok je napravio alimpijevic, ako se ispostavi da je tacno. pricali su da je odlican trener i pre nego sto je otisao u spartak.

 

gde je bio, sta je radio pre spartaka? cini mi se neka vojvodina, nesto slicno. valjda je bio pomocni vojvodine kada se desila ona saobracajna nesreca 2010. sta je bilo izmedju toga i spartaka?

Edited by Nikodije
Link to comment

ne bih znao, samo mi deluje da u ovom periodu valja nesto da se pise o zvezdi pa se skupljaju abrovi po netu i od toga prave vesti. otkud bi uopste milenko topic bio u toj prici, cini mi se da se ne bavi trenerski poslom.

Link to comment

gde je bio, sta je radio pre spartaka? cini mi se neka vojvodina, nesto slicno. valjda je bio pomocni vojvodine kada se desila ona saobracajna nesreca 2010. sta je bilo izmedju toga i spartaka?

 

mislim da je bio u vojvodni, da.

ne bih znao, samo mi deluje da u ovom periodu valja nesto da se pise o zvezdi pa se skupljaju abrovi po netu i od toga prave vesti. otkud bi uopste milenko topic bio u toj prici, cini mi se da se ne bavi trenerski poslom.

 

topic je vec neko vreme pomocni trener u madjarskoj

Link to comment

Kad nema bolje opcije, a što da se ne proba s Alimpijem? S obzirom da sigurno tim neće biti takav da napada Top 8,

taman da se vidi od kakvog je materijala.

 

Ne znam dal bi Budućnost prodala onog Nikolića, centra, eventualno pitati Miška za Kabu

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...