Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Isto kao što se Duletov sistem urušio i kao što će se urušiti svaki sportski sistem u Srbiji kad država bude zavrnula slavine.

 

pa dobro jutro.

 

bar nećemo morati više da slušamo o tome koliko se zaradi za jednu utakmicu u areni.

Link to comment

Znaci nemas pojma nego trabunjas bezveze. Tako sam i mislio.

Ne, nego cu da ti na javnom forumu pisem odakle mi, sve sam lud.

 

Eno i ogavan napad kroz onaj ST koji bi bio potpuno besmislen da nema pozadinu. Ali verovatno je i to trabunjanje.

Link to comment

Treba tek da vidimo koliko će se urušiti Ćokijev sistem. Rano je za poređenje sa Duletom. Inače se ne slažem da bi se svaki sistem urušio bez pomoći države. Ne može da se bude u evropskih top 10, ali Zvezda sa FMP-ov infrastrukturom može da bude stabilan i samoodrživ EC klub. Privatnik bez velike podrške države bi sa Partizanovim ili Zvezdinim imenom mogao da napravi korak dalje od onoga što su napravili Miško i Čović sa Megom i FMP-om.

Link to comment

Treba tek da vidimo koliko će se urušiti Ćokijev sistem. Rano je za poređenje sa Duletom. Inače se ne slažem da bi se svaki sistem urušio bez pomoći države. Ne može da se bude u evropskih top 10, ali Zvezda sa FMP-ov infrastrukturom može da bude stabilan i samoodrživ EC klub. Privatnik bez velike podrške države bi sa Partizanovim ili Zvezdinim imenom mogao da napravi korak dalje od onoga što su napravili Miško i Čović sa Megom i FMP-om.

 

Da, ali u idealnim nekorupcijskim uslovima, koji su u ovoj zemlji čista fantazmagorija.

Link to comment

Treba tek da vidimo koliko će se urušiti Ćokijev sistem. Rano je za poređenje sa Duletom. Inače se ne slažem da bi se svaki sistem urušio bez pomoći države. Ne može da se bude u evropskih top 10, ali Zvezda sa FMP-ov infrastrukturom može da bude stabilan i samoodrživ EC klub. Privatnik bez velike podrške države bi sa Partizanovim ili Zvezdinim imenom mogao da napravi korak dalje od onoga što su napravili Miško i Čović sa Megom i FMP-om.

Zvezda sa FMPovom infrastrukturom a bez pomoći države može da postane FMP, i to FMP od 1999-e na ovamo. Rasadnik talenata. Radije bih da braća zajašu nego da Čovara razigrava Apiće i Davidovce.

Edited by nemoderisani
Link to comment

Zvezda sa FMPovom infrastrukturom a bez pomoći države može da postane FMP, i to FMP od 1999-e na ovamo. Rasadnik talenata. Radije bih da braća zajašu nego da Čovara razigrava Apiće i Davidovce.

Da, verujem da bi braca sa svojim podguznim muvama da udju u klub napravila ozbiljnu pricu, kao i sa svime za sta su se uhvatili do sad.

Edited by Joe D
Link to comment

mozda nemoderisani veruje da bi braca samo davala pare, a da se ne bi nista pitali i kadrovirali.

 

mada je meni i dalje nejasan odnos covica sa njima. kapiram da bi ga vrlo lako sklonili odatle da bas zele i preuzeli klub, nista lakse od toga. a i dalje se pravi neka fama da mu oni rade o glavi, a on kao odoleva.

Edited by Nikodije
Link to comment

I meni je to s braćom i Čovićem poprilična misterija. Oni kao hoće, a on im kao ne da. A para stvarno nema :D

 

U svakom slučaju, Radonja je izabrao najbolji trenutak da zapali, pošto je Zvezda dostigla neki objektivni plafon u ovim uslovima.

 

Problem za Zvezdu je što normalnih trenera na tržištu praktično nema, što nas vraća na omiljeni Čovićev sport menjanja 5 trenera po sezoni, što je opet put u propast. Sa druge strane, ne ginu neke skupe igračke, kako bi amortizovao nezadovoljstvo ljudi, tako da ne vidim neku dobru perspektivu KK Zvezda, koliko god se trudio.

Link to comment

mozda je najblize istini da bracu kosarka zapravo i ne interesuje narocito, niti kao sport, niti tu nesto moze mnogo da se ukrade, pride ni najvatreniji ne vole kosarku, pa samim tim i nemaju neku obavezu prema njima tu mnogo da ulazu, sav fokus je na raspalom fk.

Link to comment

Da, verujem da bi braca sa svojim podguznim muvama da udju u klub napravila ozbiljnu pricu, kao i sa svime za sta su se uhvatili do sad.

 

Nema šta da prave, imaju gotovu razrađenu priču™, samo da puste Radonju da im pravi igrače od po milion €

 

Tj imali su,  ali su je sjebali, u pravu si

Edited by levi
Link to comment

mozda nemoderisani veruje da bi braca samo davala pare, a da se ne bi nista pitali i kadrovirali.

 

mada je meni i dalje nejasan odnos covica sa njima. kapiram da bi ga vrlo lako sklonili odatle da bas zele i preuzeli klub, nista lakse od toga. a i dalje se pravi neka fama da mu oni rade o glavi, a on kao odoleva.

Ma u situaciji kad biramo između dve mafijaške opcije, biram onu sa većim ambicijama i dubljim džepom. Košarka uvek zavisi od onog ko je na vlasti jebiga. Naravno ako je to uopšte izbor, jer kao što ste i rekli ne znamo tačno šta se dešava. Činjenice su da je Andrej Vučić u jednom trenutku pre dve (?) godine izašao iz kluba, čaršija je krenula da priča da je izguran, od tada sponzori zezaju sa plaćanjem, a pominjalo se ovo leto kao najbitnije jer ističu mnogi sponzorski, igrački i trenerski ugovori.

 

Postoji mogućnost da su već i digli ruke i pustili Čovića da se sam sprži bez kinte, ali Ćoki je ozbiljna bubašvaba i to će potrajati.

Link to comment

da braća hoće da preuzmu klub, preuzeli bi ga davno, kakav čović kakvi bakrači. najbolje da će čović da izgura andreja vučića. priče za malu decu. 

Link to comment

Ne, nego cu da ti na javnom forumu pisem odakle mi, sve sam lud.

 

Eno i ogavan napad kroz onaj ST koji bi bio potpuno besmislen da nema pozadinu. Ali verovatno je i to trabunjanje.

 

Ne moras meni nista da pises, ali ako ces postavljati urbane traceve onda ih kao takve i postavljaj. Nemoj te izmisljotine tipa "rek'o mi jedan obavesteni covek" jer svi znamo da od toga nema nista, nacuo si na ulici neki glupavi trac iz trece ruke i preneo ga na forumu.

 

Uzgred, ovaj tekst ST nema nikakve veze sa tvojim optuzivanjem Radonjica da je nekome surovao iza ledja s olosem iz SNS-a, osim sto si postigao isti efekat kao i ST - izvredjao si Radonjica bezveze.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...