Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

Cirba :hail:

 

Da mi je neko pre njegovog dolaska rekao da ce Nemac biti ovako transormiran u bukvalno Srbina, zavoleti Zvezdu i Srbiju rekao bi mu da je lud, ali malo navijaci i klub, malo uspeh i sportski napredak i jos malo Beograd i zene i eto. Siguran sam da ce se vratiti za neku godinu nakon sto pokupi pare Bajernu...

 

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
2 hours ago, Timmy said:

Da juce oterate ovog pokušaja od trenera i da se izvinite Radonji i ispunite sve uslove. 

 

Inace ode i Aba.. Nema ovaj kapacitet, za ovakvu Zvezdu.

hvala sto si nam rekao

evo bas sedimo mi zvezdasi sa foruma i komentarisemo kako smo ispali budale sto smo oterali radonju. ide sutra delegacija na celu sa shakulom da ga moli da se vrati

Link to comment

nisam se oglasavao par dana, niti citao forune i vesti,  posto sam znao da ce nastati opsta zabokrecina oko kupa i nisam teo da ulazim u nju, al nisam racunao da imaju bas tolike komplexe i da ce toliko da ih boli ovih nekoliko godina bez trofeja, no,  it is what it is..

 

da je uradjen hazardesrki potez teranjem radonjica, i postavljenjem pocetnika, nije isto nista novo, i moj stav povodom toga stoji od pocetka sezone u signaturu. 

no, ni tu nema sta da se raspavlja, it is what it is.

 

no, i pored svega toga, daleko od toga da je situacija kriticna.. 

ko je ocekivao da u el mi mozemo da se umesamo u borbu za top8, taj nek predje ili nastavi da prati bejzbol..

i rezultati u el su svakako preko ocekivanja..

kup nije osvojen, i tu ima razloga za nezodovoljstvo, al i jedan real izgubi kup, od barse, pa onda 3 dana kasnije na gostujucem terenu pocepa tu istu barsu 30 razlike.. lopta je okrugla, u kad se igra na jednu utakmicu  sve je moguce..

 

tako da ono, bez panike i dalje je sve pod kontrolom, tako da nema potrebe za naknadnom panikom..

u sustini, panika nista nece promeniti, alimpije svakako ostaje, tako da treba suzbiti redove, i lagano se vratiti u ritam, koji ce nam doneti osvajanje aba lige, pa posle nikog nece ni biti briga za neosvojen kup, a u prvenstvu cemo im se svakako nacestitati kineske nove godine. :coffee:

 

Link to comment
3 hours ago, Shaq said:

 

da je uradjen hazardesrki potez teranjem radonjica, i postavljenjem pocetnika, nije isto nista novo, i moj stav povodom toga stoji od pocetka sezone u signaturu. 

no, ni tu nema sta da se raspavlja, it is what it is.

 

tako da ono, bez panike i dalje je sve pod kontrolom, tako da nema potrebe za naknadnom panikom..

 

 

Cekaj, oteran kako i zasto? Ja misleo on dobrovoljno otisao zbog bezparice? Sam tu nesto propustio?

 

Pod kontrolom? Bogami ovo na terenu u zadnje vreme lici na sve sem bilo kakve kontrole ali se nadam da si u pravu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...